Logitech prináša ultra tenkú a ultra ľahkú ochranu pre nový iPad Air

Logitech oznámil uvedenie štyroch nových doplnkov pre tablety, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre nový iPad Air. Skladacie puzdro s klávesnicou a textilným poťahom Logitech FabricSkin Keyboard Folio, ultratenký kryt s klávesnicou Logitech Ultrathin Keyboard Cover, skladacie puzdro s klávesnicou Logitech Ultrathin Keyboard Folio a ochranný skladací kryt Logitech Folio Protective Case pre nový iPad poskytujú ochranu pred prípadnými nárazmi, poškriabaním a obliatím.

Všetky uvedené modely sú vyrobené precízne z najmodernejších materiálov, vďaka čomu majú ochrannú funkciu, no zároveň sú aj ultra tenké a ultra ľahké, aby skvele dopĺňali vzhľad iPadu Air. Klávesnice pre tablety sa pripájajú cez rozhranie Bluetooth a ich klávesy sú v najväčšej možnej veľkosti, aby mohlo byť písanie rýchle a plynulé. Skladacie puzdra navyše poslúžia aj aj ako stojančeky, ktoré možno prispôsobiť tak, aby držali váš tablet vo vhodnom uhle pre danú činnosť - čítanie, sledovanie filmov alebo hranie hier.

"Tieto nové produkty sme starostlivo vytvorili tak, aby dopĺňali estetiku nového tenšieho a ľahšieho iPadu Air," povedal Mike Culver, viceprezident a generálny riaditeľ divízie mobilných zariadení v spoločnosti Logitech. "V tomto produktovom rade sme dávali pozor na každý detail, a tak naše obaly slúžia zároveň ako stojany pre pohodlné sledovanie displeja a klávesnice zas prinášajú skvelý pocit pri písaní typický pre značku Logitech. Tiež farby a veľkosť presne zodpovedajú farbám a rozmerom nového iPadu, takže môžu mať majitelia nového tabletu úžitok zo štýlovej ochrany, ktorú očakávajú a oceňujú u produktoch Logitech."

Nový produktový rad obsahuje nasledujúce modely:

Logitech FabricSkin Keyboard Folio pre iPad Air

Skladacie puzdro s textilným poťahom a klávesnicou Logitech FabricSkin Keyboard Folio v sebe spája prednosti dizajnu podľa moderných trendov a inteligentných technológií s cieľom poskytnúť vášmu iPadu tenkú a ľahkú ochranu a rozšírené funkcie. Toto puzdro patrí k tomu najlepšiemu z celej kolekcie a je k dispozícii v celej škále farieb a jemných materiálov, takže ochrana iPadu je obohatená o dotyk krásy, zatiaľ čo poťah z materiálov, ktoré odpudzujú vodu, pomáha chrániť prednú aj zadnú stranu vášho iPadu Air. Prekvapivo tenká klávesnica pripájaná cez rozhranie Bluetooth je priamo "vtelená" do materiálu puzdra na vnútornej strane. Jej tlačidlá majú plnú veľkosť - nechýbajú ani klávesové skratky operačného systému iOS - a poskytujú komfort, na ktorý ste dôverne zvyknutí z tradičných klávesníc. Nový systém uchytenia tabletu sa nazýva SecureLock a vyznačuje sa odľahčenými plochými klipsami, ktoré pevne držia rohy vášho iPadu v celkovom rámčeku, zatiaľ čo je zachovaná možnosť ľahko iPad do puzdra vkladať, aj ho vynímať. Skryté magnety držia váš iPad v dvoch praktických polohách - na písanie alebo pre zábavu. Klávesnicu je možné dobíjať cez konektor micro USB a pri plnom nabití vydrží pracovať až tri mesiace. Očakáva sa, že puzdro s klávesnicou Logitech FabricSkin Keyboard Folio bude k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 149 €.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover pre iPad Air

Nový ultratenký kryt s klávesnicou Logitech Ultrathin Keyboard Cover je druhou polovinou najnovšieho iPadu spoločnosti Apple. Predstavuje najpredávanejšiu klávesnicu pre iPad a dizajn, ktorý získal mnohé ocenenia, ako aj charakteristické vlastnosti predchádzajúceho modelu Logitech Ultrathin Keyboard Cover - teraz aj vo verzii pre iPad Air. Tento kryt je vyrobený z hliníku a ochráni displej tabletu pri prenášaní, no zároveň poslúži aj ako bezdrôtová klávesnica.
Vstavaná klávesnica sa pripája pomocou rozhrania Bluetooth a pretože ťaží z desaťročí konštrukčných skúseností a výskumov, môže ponúknuť rýchle, plynulé a pohodlné písanie navyše s hmatovou spätnou väzbou, na ktorú ste zvyknutí u tradičných klávesníc, ako aj klávesové skratky operačného systému iOS - napríklad vystrihnutie, kopírovanie a vloženie. Šikovná magnetická klipsňa spolupracuje s magnetmi v rámčeku iPadu a pevne drží kryt na displeji tabletu, zatiaľ čo magnetická drážka umiestnená za klávesnicou váš iPad podrží vo vzpriamenej polohe v uhle ideálnom ako pre písanie, tak aj pre ovládanie pomocou dotykového displeja. Klávesnicu je možné dobíjať cez konektor micro USB a pri plnom nabití vydrží pracovať až tri mesiace. Očakáva sa, že ultra tenký kryt s klávesnicou Logitech Ultrathin Keyboard Cover bude k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99 €.

Logitech Ultrathin Keyboard Folio pre iPad Air

Ultratenké skladacie puzdro s klávesnicou Logitech Ultrathin Keyboard Folio pre iPad Air ponúka príjemne ľahký pocit pri písaní a súčasne aj ochranu prednej a zadnej strany vášho iPadu. Skladacie puzdro má vstavanú klávesnicu (pripojiteľnú cez Bluetooth) s tlačidlami rovnakej veľkosti ako u tradičných klávesníc, aby mohlo byť písanie rýchle a plynulé. Dvojpolohový stojan podrží váš iPad vo vzpriamenej polohe vhodnej pre písanie alebo položený pre pohodlnejšie surfovanie na Internete a prezeranie multimediálneho obsahu. Systém SecureLock pomáha zaistiť, aby bol kryt vždy pevne uchytený k rámčeku vášho iPadu bez toho, aby sa zvýšil jeho objem alebo hmotnosť. Aj túto klávesnicu možno dobíjať cez konektor micro USB a pri plnom nabití vydrží pracovať až tri mesiace. Očakáva sa, že ultra tenké skladacie puzdro s klávesnicou Logitech Ultrathin Keyboard Folio bude k dostaniu za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99 €.

Logitech Folio Protective Case pre iPad Air

Pokiaľ hľadáte ochranu vášho tabletu a nepotrebujete klávesnicu, je tu ochranný skladací kryt Logitech Folio Protective Case, čo je najtenší a najľahší ochranný obal spoločnosti Logitech pre iPad Air. Má poťah z materiálov odpudzujúcich vodu a chráni váš iPad spredu aj zozadu pred prípadnými nárazmi, poškriabaním alebo obliatím. Pre pevné uchytenie k rámčeku tabletu používa taktiež systém SecureLock. Toto skladacie puzdro slúži aj ako nastaviteľný stojan, ktorý váš iPad podrží v niekoľkých rôznych polohách - takmer položené, plne vzpriamené a v mnohých uhloch medzi nimi. Očakáva sa, že ochranný skladací kryt Logitech Folio Protective Case bude k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 49.99 €.

Dostupnosť

Očakáva sa, že všetky tieto štyri doplnky pre tablety budú v Spojených štátoch, Európe a vo vybraných ázijských krajinách k dispozícii v novembri 2013. 

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk