Dve legendárne série hier vyjdú na jar pre PS Vita

PS Vita má nepochybne veľké množstvo zaujímavých titulov a i napriek kostrbatému začiatku svojej púte má úspech. Niektoré tituly, ktoré sú pre hráčov PlayStation neodmysliteľné, tam však chýbajú. Sony preto veľmi potešilo väčšinu svojich fanúšikov svojím oznámením o príprave portov sérií Sly a God of War pre toto zariadenie. 

Sly je plošinovka, rozprávajúca príbehy zlodeja menom Sly Cooper. Sly je medvedík čistotný a spoločnosť mu tvorí korytnačka Bentley ("mozog" tímu) a hroch Murray ("svaly" tímu). Hra dokonale kombinuje plíživý štýl hrania so stratégiou, zlodejstvom a bojom. V hre je veľa vecí, čo sa dajú objaviť, a množstvo minihier, ktoré si môžete zahrať. Na PS Vitu vychádzajú všetky tri diely z PS2 v balíku The Sly Trilogy. Autori portu nám sľubujú klasickú gameplay s lepšou grafikou a rozlišením, plus trofeje. Balíčka sa na PS Vita dočkáme 16. apríla tohoto roku. 

God of War. Toto meno je známe väčšine hráčov a každý PS fanúšik určite hru hral alebo o nej aspoň počul. PS Vita verzia, vychádzajúca pod menom God of War Collection, bude obsahovať úplný HD remaster, trofeje a menšie zásahy do gameplay, keďže sa pripravuje tak, aby bola hra schopná pracovať s dotykovým displejom a oboma páčkami. Na čo však displej využijeme, sa autori zatiaľ nevyjadrili. Táto kolekcia bude obsahovať prvý a druhý diel. Hra vyjde 8. mája tohoto roku. 

Obe hry budú k dispozícii k zakúpeniu aj v PS Store. Ceny oboch titulov zatiaľ nie sú známe.

Zdroj:  blog.eu.playstation.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk