Nová klávesnica Logitech K400 Plus do vašej obývačky

Nová klávesnica Logitech K400 Plus do vašej obývačky

Spoločnosť Logitech dnes ohlásila uvedenie bezdrôtovej klávesnice Logitech® Wireless Touch Keyboard K400 Plus.

Je to klávesnica určená pre použitie v obývačkách, pomocou ktorej môžete pohodlne ovládať obrazovku vášho počítača na televízore. Klávesnica K400 Plus má bezdrôtový dosah až 10 metrov a integrovaný touchpad, takže vám umožňuje ľahko streamovať filmy, televízne relácie, hudbu a inú zábavu na počítači z pohodlia vašej pohovky.

"Obývačka je miestom, kam prichádzame odpočívať, zabávať sa a zdieľať spoločnosť s priateľmi a rodinou," povedala Charlotte Johs, globálna viceprezidentka divízie počítačových periférií spoločnosti Logitech. "Vďaka bezdrôtovej klávesnici Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus ľahko prepojíte svoj počítač s televízorom a môžete jednoducho vyhľadávať na Internete čokoľvek vás bude zaujímať."

Nová klávesnica K400 Plus stavia na úspechoch obľúbeného modelu Logitech Wireless Touch Keyboard K400, má integrovaný touchpad s citlivou odozvou a nastaviteľným ovládaním kurzoru, vďaka ktorému tvorí kompaktnú kombináciu klávesnice a myši v štýle „všetko v jednom“. Tlačidlá s klávesovými skratkami vám umožňujú jednoduchý prístup k ovládaniu hlasitosti a navigáciu v ponukách menu. Intuitívne tlačidlá so šípkami vám pomôžu rýchlo nájsť cestu k akémukoľvek digitálnemu obsahu.

Neutrálne sivé prevedenie klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus ladí s dizajnom moderných obývačiek a vďaka štíhlej konštrukcii je ľahké ju kdekoľvek odložiť. Má navyše zaoblené boky pre väčšie pohodlie - dokonalá klávesnica pre každého. Dodávané batérie majú výdrž až 18 mesiacov, ktorá zaručí nekonečné hodiny zábavy bez prerušovania.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že bezdrôtová klávesnica Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus bude k dispozícii v júni v Spojených štátoch a celosvetovo v júli za odporúčanú maloobchodnú cenu 44,99 €.

Požiadavky na systém

  • Kompatibilná s operačným systémom Windows® 7, 8 a 10, Android™ 5.0 alebo novším a s Google Chrome™
  • Konektivita: Miniatúrny bezdrôtový USB prijímač Unifying v pásme 2,4 GHz – bez prepojovacieho USB káblu vďaka vylepšenej konštrukcii antény.
  • Umožňuje ku klávesnici pripojiť naraz až šesť rôznych zariadení.

Technické údaje produktu

  • Rozmer klávesnice (DxŠxV): 354,3 × 139,9 × 23,5 mm
  • Rozmer touchpadu (DxŠ): 47 × 76 mm
  • Hmotnosť (s batériami): 390 gramov
  • Životnosť klávesnice: až 5 miliónov úderov
  • Hlučnosť písania: do 55 dBA pre všetky klávesy
  • Bezdrôtový dosah: 10 metrov

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk