Zľavový festival produktov značky Oukitel je v plnom prúde

Zľavový festival produktov značky Oukitel je v plnom prúde

Uvažujete o kúpe nového smartfónu a máte obmedzený rozpočet? Túžite po výkonnom smartfóne za prijateľnú cenu, ktorý ale zároveň ponúkne vysoký výkon? Ak ste na tieto otázky odpovedali kladne, tak sú tu pre vás smartfóny značky Oukitel, ktoré sú počas zľavového Oukitel Festivalu v obchode Everbuying.net za skvelé ceny.

Oukitel je mladá čínska značka, ktorá má v umýsle, taktiež ako jej konkurencia priniesť na trh čo najlacnejšie zariadenia s čo najvyšším výkonom. Konkrétne obchod Everbuying.net ponúka počas Oukitel Festivalu za zvýhodnené ceny smartfóny s označením U2. U8 a U10 a taktiež aj chytré hodinky Oukitel A28.

Oukitel U2

Všetky smartfóny disponujú procesorom MediaTek, pričom výkon jednotlivých modelov stúpa s ich produktovým čislom. Takže model U2 ponúkne len základný výkon v podobe štvorjadrového procesoru s taktom 1GHz, pričom model U10 sa môže pochváliť až osemjadrovým procesorom. Taktiež ani jeden zo smartfónov nie je žiadnym drobčekom, keďže U2-ka disponuje 5-palcovým displejom a dvojica U8 a U10 až 5.5-palcovým displejom. Vo všetkých modeloch je predinštalovaný Android v najnovšej verzii 5.1 Lollipop.

Oukitel U8 a U10


Najzaujímavejším produktom z ponuky sú ale chytré hodinky Oukitel A28. Tie ponúkajú funkcie, ktoré od chytrých hodiniek v roku 2015 očakávate. Takže krokomer, analýza spánku, kontrola tepu a ovládanie smartfónu na diaľku sú samozrejmosťou. Zaujímavosťou je, že hodinky používajú ten istý senzor pre kontrolu tepu aký používajú aj hodinky Apple Watch. Pre kúpu hodiniek, ktoré si môžete objednať tu, využite aj zľavový kód: OA28.

Oukitel A28

Zdroj: Everbuying

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk