Zľavy v obchode Everbuying pokračujú

Zľavy v obchode Everbuying pokračujú

Obchod Everbuying.net si pre vás aj tento týždeň pripravil nové zľavy na produkty z rôznych kategórií. Dnes vám predstavíme zástupcu z radu smartfónov, ktorý môže byť váš za skvelú cenu.

Model Ulefone be touch 2 sa radí k výkonným phabletom. O výkon sa stará osemjadrový čipset MediaTek MTK6572, ktorému sekundujú 3GB operačnej pamäte. Prednej stene dominuje ako 5,5-palcový FullHD IPS displej, tak senzor odtlačkov prstov. Kvalita sa nachádza aj na zadnej stene v podobe 13Mpx snímaču Sony IMX 214, ktorý dokáže zaznamenať 4K video pri 30 snímkoch za sekundu.

Batéria s kapacitou 3050mAh dokáže napájať smartfón počas náročného pracovného dňa. Príjemným prekvapním je možnosť používať aj rýchle dátové prenosy v najnovších LTE sieťach štvrtej generácie. Smartfón si môžete po použití zľavového kódu BT2EB kúpiť za 199 americký dolárov (176 eiur) a ako bonus dostanete aj 32GB pamäťovú kartu, tenké ochranné púzdro a ochranné sklíčko. Ak o tieto bonusy nemáte záujem, je k dispozíciií aj verzia bez nich, ktorá vás po použití zľavového kódu EBUlefone bude stáť 173 amerických dolárov (153 eur).

Zdroj: Everbuying.net, YouTube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk