Oukitel K4000: Cenovo dostupná všestrannosť

Oukitel K4000: Cenovo dostupná všestrannosť

Smartfónov ako Oukitel K4000 nie je veľa. Len veľmi málo jeho “kolegov” totiž ponúka za priaznivú cenu dostatočný výkon, odolné telo a dlhú výdrž. Poďme sa naň pozrieť podrobnejšie.

Hnacím motorom modelu K4000 je populárny čipset MediaTek MTK6753, ktorý pozostáva zo štvorjadrového procesoru so základným taktom 1GHz a grafického akcelerátoru Mali T-720. Ten dopĺňajú 2GB operačnej spolu so 16GB internou pamäťou, ktorú môžete rozšíriť panäťovou kartou s maximálnou kapacitou 32GB.

5-palcový IPS displej síce ponúka len HD rozlíšenie, kompenzuje to však odolnosťou. Krycie sklo displeja odolá tlaku až 800MPa a tak jeho poškodenie hrozí len v extrémnych prípadoch. Smartfón je čiastočne aj vodeodolný, no na potápanie s ním zabudnite.

Oukitel nešetril ani pri výbere fotoaparátu. 13Mpx snímač, ktorého výrobcom je Sony, disponuje rýchlym zaostrovaním a taktiež funkciou, ktorá eliminuje otrasy. Ako sme už v úvode sponímnali, hlavnou devízou Oukitel K4000 je aj výdrž, o ktorú sa stará batérie s veľkou kapacitou 4000mAh.

Oukitel K4000 je kompatibilný so sieťovými frekvenciami aj na našom území a je možné si ho predobjednať už dnes za uvádzaciu cenu 106 Eur po zadaní zľavového kódu EBK4000 v obchode everbuying.net.

Zdroj: everbuying.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk