DOOGEE HOMTOM HT6: Veľký čínsky zásobník energie

DOOGEE HOMTOM HT6: Veľký čínsky zásobník energie

Výdrž je bez pochýb hlavnou slabinou dnešných smartfónov. Tá väčšinou pokazí dojem aj zo špičkových modelov, ktoré síce zaujmú použitým čipsetom a displejom, ale na batériu s dostatočne veľkou kapacitou výrobca akosi zabudne. To však neplatí v prípade modelu DOOGEE HOMTOM HT6.

Toho batéria ponúka doslova obrovskú kapacitu 6250mAh, ktorá navyše podporuje rýchle nabíjanie. Len pre porovnanie - takto veľkú kapacitu obyčajne ponúkajú samostatné power banky. V kombinácií s úsporným čipsetom MediaTek MTK6753, ktorý disponuje štvorjadrovým procesorom s taktom 1GHz a grafickým akcelerátorom Mali-T720, DOGEE HOMTOM HT6 ponúkne naozaj veľmi dlhú výdrž. O plynulý multitasking sa starajú 2GB oepračnej pamäte, zatiaľ čo o úložný priestor pre vaše dáta 16GB interná pamäť, ktorá sa dá rozšíriť pamäťovou kartou s maximálnou kapacitou 32GB.

5,5-palcový HD displej podporuje gestá pri vypnutom podsvietení a je navyše chránený odolným sklom Cornig Gorilla Glass 3. Nad ním sa nachádza predná kamera, ktorá vaše selfie zachytí v rozlíšení 5Mpx. Zadná kamera, používa čip od Sony a dokáže zachytiť 13Mpx snímky a HD video. Ako operačný systém je použitý Android 5.1 Lollipop, ktorý ponúka špeciálnu funkciu pre dokonalé šifrovanie vašich osobných dát.

DOOGEE HOMTOM HT6 je možné si predobjednať za zvýhodné cenu 108 Eur po použití zľavového kódu EBHT6 v obchode everbuying.net. Smarfón sa začne predávať 20. októbra.

Zdroj: everbuying.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk