Ulefone uWear: Apple Watch na čínsky spôsob

Ulefone uWear: Apple Watch na čínsky spôsob

Apple Watch sú bez pochýb tie najlepšie chytré hodinky, ktoré dnes môžete zohnať. Bohužiaľ, nie všetci ale disponujú dostatočným množstvom financií na ich kúpu a tak musia hľadať lacnejšiu alternatívu. Jednou z nich sú napríklad hodinky Ulefone uWear, ktoré sú momentálne v obchode everbuying.net vo výpredaji.

Ulefone uWear sa dizajnom inšpirovali u, už spomínaných, Apple Watch, konkrétne u modelu Sport. Telo ale nie je vyrobené z hliníku, tak ako pri Apple Watch Sport, ale z nerezovej ocele štandardu 316L. Hodinky tak získavajú na odolnosti. Hodinky disponujú všetkými funckiami, ktoré by mali každé zariadenia tohto druhu ponúkať. Takže krokomer, analýza spánku a upozorňovanie na dlhé sedenie je samozrejmosťou. Čo sa notifikačných funkcii týka, hodinky dokážu agregovať notifikácie z aplikácií ako Gmail, Facebook alebo WhatsApp. 

Okrem toho je možné pomocou hodiniek na diaľku ovládať hudoný prehrávač alebo aplikáciu fotoaparátu. Hodinky sú taktiež vodeodolné a prachuodolné podľa štandardu IP65. Ulefone uWear chránia aj váš smartfón pred zapatrošením, čo sa už nie jednému z nás stalo.

Ulefone uWear sú do 11.novembra dostupné len za 21 Eur. Okrem hodiniek uWear sú za nízke ceny dostupné aj smartfóny ako napríklad model Paris, ktorý sme vám pred nedávnom uz predstavili.

Zdroj: everbuying.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk