Herná myš SteelSeries Rival 100 vo farebných variáciách

Herná myš SteelSeries Rival 100 vo farebných variáciách

Spoločnosť SteelSeries uvádza na český a slovenský trh myš Rival 100.

Novinka je dostupná v niekoľkých farebných prevedeniach a nadväzuje tak na headset Siberia 200. Ponúka kvalitný optický senzor, funkčný ergonomický dizajn a RGB podsvietenie za priaznivú cenu.

SteelSeries Rival 100 je symetrická myš s jednoduchým a funkčným dizajnom určená pre pravákov. Disponuje celkovo šiestimi programovateľnými tlačidlami a jemným čiernym, prípadne lesklým farebným povrchom. Na trhu je k dispozícii v klasickej čiernej alebo červenej (Forged Red), fialovej (Sakura Purple), zelenej (Gaia Green), žltej (Proton Yellow) a bielej farbe. Po bokoch sa nachádzajú pogumované plochy s drsnou textúrou pre pevný stisk a komfort pri hraní. Dizajn doplňuje podsvietenie Prism RGB scrollovacieho koliečka a loga nastaviteľné v aplikácii SteelSeries Engine.

Nová herná myš vsádza na kvalitný optický senzor spoločnosti PixArt, ktorý ponúka presnosť 1:1 a vysokú citlivosť aj na väčšie vzdialenosti od podložky. Jej rozsah je možné nastaviť v rozmedzí 1-4000 CPI. Hodnota 140 IPS (palec za sekundu) myši Rival 100 je o 40 % lepšia než konkurenčné zariadenia. Nulová hardvérová akcelerácia v kombinácii s akceleráciou senzoru 20 g znamená 100 % zachytenie aj tých najrýchlejších pohybov s myšou.

Pre viacej informácií o SteelSeries Rival 100 si pozrite našu recenziu.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk