Letný výpredaj na Gearbest.com začína

Letný výpredaj na Gearbest.com začína

Letné výpredaje bývaju devízou hlavne mesiacov August a September. Obchod Gearbest.com sa ale rozhodol toto pravidlo porušiť a prináša vám ho už teraz. Aké zaujímavé produkty sú dostupné za zvýhodnenú cenu?

Najväčším lákadlom je bez pochýb smartfón Bluboo Xfire 2 3G, ktorý je v obmedzenom počte 10 kusov, dostupný len za 39,99 amerických dolárov. Za túto cenu dostanete smartfón s čipsetom MediaTek MTK6580, ktorý disponuje 4-jadrovým procesorom s taktom 1,2GHz a grafickým akcelerátorm Mali-400 MP, 1GB operačnej pamäte, 8GB internej pamäte a 5-palcovým IPS displejom s HD rozlíšením. Na zadnej stene sa okrem objektívu 8Mpx kamery nachádza aj snímač odtlačkov prstov. Batérii s kapacitou 2150mAh pomôže aj mód šetrenia energie, ktorý sa nachádza v upravenej verzii operačného systému Android 5.1 Lollipop dodávaného s 8 rôznymi témami.

V ponuke sa nachádza aj malé multimediálne centrum do vašej obývačky - NEXBOX N9. Okrem veľmi nízkej ceny 17.99 amerických dolárov ponúka taktiež možnosť prehrávania 4K videa vďaka prítomnosti HDMI 2.0 výstupu. O jeho dekódovanie sa bude starať 4-jadrový 64-bitový procesor Rockchip RK3229, ktorý pracuje na frekvencii 1,5GHz. Modifikovaný Android 4.4 KitKat dispnuje prehľadným používateľským prostredím prispôsobeným požiadavkám ovládania diaľkovým ovládačom, ktorý sa nachádza v balení. V operačnom systéme nájdete predinštalované aplikácie ako Netflix, YouTube alebo populárne Kodi, bývalé XBMC. K Neboxu pripojíte rôzne periférie pomocou štyroch USB portov, pre pripojenie k sieti zas môžete využiť či už Ethernet alebo vstavané WiFi.

Posledným produktom, ktorý si v krátkosti predstavíme sú bezdrôtové prenosné slúchadlá AUSDOM S10. Ako výrobca uvádza boli navrhnuté špeciálne pre športovo založených ľudí o čom svedčí aj prítomnosť náušníkov. Okrem nich sa pod pravým sluchádlom nachádza aj panel pre ulahčeníe ovládania. Pomocou neho môžete ovládať hlasitosť, poradie skladieb alebo prijať prichádzajúci hovor. Slúchadlá sa taktiež dodávajú s ochranným púzdrom. Výrobca udáva výdrž batérie 4 hodiny, no podľa ohlasov slúchadlá dokážu poslúžiť aj dlhšiu dobu. Kompatibilné sú s každým zariadením, ktoré disponuje Bluetooth. Slúchadlá AUSDOM S10 sú dostupné za 8.99 amerických dolárov.

Okrem týchto produktov sa v zľave nachádzajú aj rôzne zariadenia, ktoré poháňajú procesory Intel. Kompletnú ponuku môžete nájsť tu.

Zdroj: Gearbest.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk