Nová predajňa Progamingshop.sk v Trenčíne

Nová predajňa Progamingshop.sk v Trenčíne

Pozývame všetkých hráčov do našej novej a väčšej predajne ProGamingShop.sk, ktorú sme otvorili v OC Max Trenčin. V Trenčíne už pôsobíme skoro 2 roky, ale stará predajňa v OC Južanka nám nevyhovovala priestorovo a aj umiestnením, chceme vám byť bližšie, preto sme vybrali priestor bližšie k centru.

Na novej adrese sme si pre Vás pripravili modernejšie a väčšie priestory, pričom práve v tejto predajni spúšťame nový koncept hernej sekcie, ktorá bude postupne realizovaná aj na ostatných predajniach na Slovensku. Hry tu nájdete po novom rozdelené podľa platforiem, zvýraznili sme pre Vás predobjednávky hier, akciové tituly a priestor dostal aj nový pult pre PS4 hry a Xbox one hry.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia herného hardwéru a čoskoro aj hernej literatúry.

Nezabudli sme ani na čoraz viac žiadaný bazár hier a konzol s možnosťou nám hru doniesť a zobrať si v protihodnote ďalšiu hru, prípadne ak si hru nevyberiete, tak Vás na mieste v hotovosti vyplatíme.

Koncept našich predajní zastupuje aj internetový obchod MP3.SK, ktorý je najväčším on-line obchodom s mobilným príslušenstvom. Priamo na predajni nájdete najžiadanejšie príslušenstvo k aktuálnym mobilným telefónom – púzdra, ochranné sklá a iné doplnky. Súčasťou predajne je aj najväčší Apple bazár, kde ponúkame nové a zánovné iPhone mobily za skutočne lákavé ceny aj o 40% lacnejšie oproti úplne novým mobilom, ktoré samozrejme taktiež nájdete u nás.

Tešíme sa na Vašu návštevu na našej predajni v Trenčíne.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk