Razer si pripravil pre hráčov dve nové, technológiami nadupané, periférie

Razer si pripravil pre hráčov dve nové, technológiami nadupané, periférie

Zameranie spoločnosti Razer na hernú komunitu nie je žiadným tajomstvom a kvalite produktov tejto značky prepadol už nejeden začínajúci, ale aj profi hráč. Od notebookov, cez klávesnice a myši, až po slúchadlá, ponuka Razer produktov dokáže vybaviť každého, všetkým, čo by na hranie mohol potrebovať. Teraz prichádza ohlásenie dvoch noviniek, jednej dostupnej už teraz a druhej, na ktorú si bude treba počkať do októbra.

Najskôr spomenieme ohlásený začiatok predaja drátových herných slúchadiel Razer ManO’War 7.1. Ako už názov napovedá, ide o analógovo-digitálne herné slúchadlá ponúkajúce virtuálny 7.1 priestorový zvuk. Pôvodná bezdrátová verzia si vyslúžila množstvo ocenení od rešpektovaných zharaničných portálov a tak u tejto verzie neočakávame nič iné, ako špičkovú kvalitu.

K nej týmto slúchadlám určite pomôžu výkonné 50mm meniče, technológia pre izoláciu okolitých zvukov, ovládanie hlasitosti priamo na kábli, zaťahovací všesmerový mikrofón a takisto pribalený DAC, vďaka kterému sa môžu slúchadlá Razer ManO’War 7.1 pochváliť dokonale čistou reprodukciou zvuku na platformách PC aj Mac. Čisto analógové pripojenie cez 3,5 mm jack zase poskytuje univerzálnu kompatibilitu s platformami Xbox One®, PlayStation® 4 a ďalšími.

Druhou novinkou Razer Stargazer, ktorá je podľa vyjadrenia spoločnosti Razer nejpokročilejšou webkamerou svojho druhu, s prvotriednymi funkciami pre hráčov a tvorcov obsahu. Stargazer bol vyrobený ako pokročilá webkamera s radou prvkov pre zjednodušenie produkcie a vysielania videí.

Medzi jej mnohé funkcie patrí napríklad záznam obrazu s ultravysokou snímkovou frekvencí, dynamické odstraňovanie pozadia pre vytváranie profesionálnych streamov bez potreby zeleného plátna, 3D skenování pro lepší zážitok z hry a pokročilé rozpoznávanie tváre/gest pri práci na počítači.

Sluchátka Razer ManO’War 7.1 sú práve v predaji na RazerStore.com aj u ďalších predajcov a webkameru Razer Stargazer si môžete predobjednať za akciovú cenu 169,99 €, s oficiálnym spustením predaja 2. Októbra.

Viac informácií nájdete na stránke oficiálnej stránke spoločnosti Razer.

Zdroj: Tlačová správa

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk