Microsoft Windows Roadshow 2016 mieri opäť do Košíc, prihlásilo sa už viac ako 600 ľudí

Microsoft Windows Roadshow 2016 mieri opäť do Košíc, prihlásilo sa už viac ako 600 ľudí

Druhý ročník Microsoft Windows Roadshow do Košíc prinesie záplavu technologických noviniek. Pre účastníkov je pripravený atraktívny program, prednášky a súťaže o hodnotné ceny.


Už v sobotu 15. októbra sa Košice stanú miestom stretnutia priaznivcov operačného systému Windows, virtuálnej reality a hier. Do centrály východu už druhýkrát zavíta jedinečná Microsoft Windows Roadshow.

Takto vyzerala akcia pred rokom, organizátori si tento rok pripravili viaceré exkluzívne novinky.

Naživo si vyskúšajte Hololens a herné notebooky

Tešiť sa môžete stovky vystavených produktov a zariadení z oblasti notebookov, stolových počítačov, tabletov, hier, príslušenstva, ale aj softvéru. Pripravené sú pre vás aj na novinky z oblasti virtuálnej a rozšírenej reality Oculus Rift a HTC Vive. Okrem toho získate aj exkluzívnu príležitosť vyskúšať si medzi prvými na Slovensku okuliare pre rozšírenú realitu Microsoft HoloLens.

Fanúšikov virtuálnych, ale aj reálnych koní pod kapotou v Xbox zóne čaká Forza Horizon 3 v 4k rozlíšení a legendárny športiak Ford Mustang. Ukážte, čo je vo vás! Zajazdite vo Forze najrýchlejší okruh a vyhrajte adrenalínovú jazdu, na ktorú rozhodne nezabudnete. Okrem toho nebude chýbať ani Ford Focus ST, či technologický skvost – elektromobil Tesla.

Počas celého dňa budú k dispozícii fotosteny, kde si budete môcť vytvoriť vlastnú spomienku na akciu. Pripravené sú samozrejme aj súťaže a kvízy o hodnotné ceny, ako aj množstvo drobných pozorností od jednotlivých vystavovateľov. Hlavné ceny sú Xbox One, Huawei MateBook a 3x Acer smartfón s Windows Mobile.

Vstup zadarmo vďaka partnerom akcie

Všetky informácie o akcii, programe a vystavených novinkách partnerovje k dispozícii na webovej stránke windowsroadshow.sk, registrácia aj vstup je zadarmo.

Generálnym partnerom akcie Windows Roadshow 2016 je spoločnosť Microsoft, organizátor je portál MojWindows.sk. Akciu podporujú Orange, ASUS, Acer, Business Lease, Creative, ESET, Greenway, HP, HTC, Huawei, Lenovo, Nvidia, Office 365, Progamingshop.sk, Samsung, Tatra banka, Tiger a Xbox One.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk