Nové Game Ready ovládače od Nvidie pre vyšší výkon v Star Wars Battlefront II a ďalšie tituly

Nové Game Ready ovládače od Nvidie pre vyšší výkon v Star Wars Battlefront II a ďalšie tituly

Práve dnes vychádza titul Star Wars Battlefront II a dobrou správou pre hráčov, teda okrem možnosti zahrať si za hrdinov zo sveta Star Wars je, že spoločnosť NVIDIA nelenila s prípravou optimalizovaných ovládačov. Najnovšie Game Ready ovládače ale nesľubujú vyšší výkon len v titule Battlefront II, ale aj v ďalších kvalitných a obľúbených tituloch.

Len nedávno bola uvedená limitovaná edícia grafických kariet GeForce 10tej generácie inšpirovaných svetom Star Wars a preto je len logické, že v spoločnosti NVIDIA chcú, aby nový diel zo série Battlefront vyzeral na GeForce kartách čo najlepšie. Ako bonus tieto ovládače prinášajú taktiež výrazné zvýšenie výkonu v nedávno uvedenom titule Destiny 2.


Game Ready pro Star Wars™ Battlefront™ II!


Game Ready ovládače sú dostupné v deň uvedenia herných titulov, alebo ešte pred ním a NVIDIA ich vylaďuje do poslednej minúty, aby dosiahla optimálneho výkonu pre ničím nerušený zážitok z hrania. Dalšou zárukou kvality je fakt, že všetky Game Ready ovládače nesú certifikát WHQL od spoločnosti Microsoft.


Vylepšenie v radách desiatok percent v Destiny 2


Vývoj ovládačov nekončí v deň vydania hry, na zdokonalení optimalizácie výkonu pre GeForce karty sa usilovne pracuje aj naďalej. Príkladom môže byť Destiny 2, kde se hráči s novou verziou Game Ready ovládačov môžu tešiť na vylepšenie výkonu v řadách desiatok percent pri najvyššom rozlíšení. Podrobný prehlad vylepšenia si môžete pozrieť v tabuľke nižšie. Aktuálna verzia ovládačov GeForce Game Ready 388.31 WHQL, ktorú si môžete stiahnuť priamo TU taktiež zlepší grafický výkon v hre Injustice 2.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk