Milovníci screenshotov pozor - NVIDIA ohlásila súťaž o GTX 1070 Ti a dlhodobú spoluprácu

Milovníci screenshotov pozor - NVIDIA ohlásila súťaž o GTX 1070 Ti a dlhodobú spoluprácu

Spoločnosť NVIDIA ohlásila veľkú súťaž, ktorej cieľom bude objaviť talentovaných tvorcov fotografií priamo v hernom prostredí s pomocou technológie NVIDIA Ansel. Súťaž trvá do 21.12.2017 a je v nej možné vyhrať výkonnú grafickú kartu GeForce GTX 1070 Ti a šancu na dlhodobú spoluprácu.

Každému, kdo rád robí screenshoty zaujímavých herných scén otvára technólogia NVIDIA Ansel širokú škálu nových možností. Vďaka nej sa dá v podporovaných tituloch robiť fotografie z akejkoľvek pozície a tiež je možné meniť parametre snímania, napríklad zorný uhol alebo hĺbku ostrosti. Výsledok je po nasledovne možné upraviť dodatočnými filtrami. Snímky môžu být zachycované až v rozlišení 60K a dajú se tiež vytvárať HDR, či 360° fotografie.

Hráči mají teraz šancu ukázať svoje nejlepšie nápady na využitie tejto technológie v súťaži o lákavé ceny. Máte chuť zachytiť selfie Taliona s armádou orkov v Middle-earth: Shadow of War? Alebo odfotiť temnú atmosféru Hellblade: Senua’s Sacrifice, či sa podeliť s kamarátmi o fotky z výletu doprostred bolívijského pralesa v Tom Cancy’s Ghost Recon: Wildlands? Nič z toho nie je problém, záleží iba na fantazii autorov.

Na víťaza čaká nielen výkonná herná grafická karta GeForce GTX 1070 Ti, ale tiež šanca na dlhodobú spoluprácu so spoločnosťou NVIDIA. Záujemci sa môžu súťaže zúčastniť prostredníctvom sociálnych sietí Facebook, alebo Instagram. Bližšie informácie o súťaži sú dostupné na českom facebookovom a instagramovom profile spoločnosti NVIDIA v príspevkoch obsahujúcich súťažný hashtag #ANSELfotograf.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk