Nvidia vydala pre tento rok posledné GameReady ovládače

Nvidia vydala pre tento rok posledné GameReady ovládače

Spoločnosť NVIDIA vydala na tento rok svoje posledné Game Ready ovladače. Okrem viacerých vylepšení prinášajú aj podporu pre nedávno vydanú plnú verziu titulu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG).

Game Ready ovládače sú dostupné v deň uvedenia herných titulov, alebo ešte pred ním a NVIDIA ich prispôsobuje do poslednej minúty, aby hráči dosiahli na svojich kartách optimálny výkon pre ničím nerušený zážitok z hrania. Ďalšou zárukou kvality je fakt, že všetky Game Ready ovládače nesú certifikát WHQL od spoločnosti Microsoft.

NVIDIA úzko spolupracovala s vývojármi PUBG už v priebehu predbežného prístupu do hry v štádiu beta, aby spoločne optimalizovali zážitok z hrania. V auguste tak boli do PUBG, ktorá je jednou z najpopulárnejších hier súčasnosti integrované funkcie ShadowPlay Highlights, HBAO+ a rada ďalších technológií.

“PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS se rýchlo stal veľmi významným titulom v oblasti počítačových hier a my s PUBG Inc spolupracujeme až do vydania, aby sme mohli majiteľom grafických kariet GeForce poskytnúť najlepší možný zážitok,“ oznámil Tony Tamasi, senior vice president of Content and Technology v spoločnosti NVIDIA. Tím špecialistov na vizuálne efekty spoločnosti NVIDIA je vývojárom z PUBG Inc k dispozícií, poskytuje im svoje skúsenosti s vývojom hier a pomáha štúdiu do PUBG pridávať najnovšie technológie v oblasti grafiky a hernej fyziky.

Už od oficiálneho vydania PUBG vo verzii 1.0 plní NVIDIA svoje sľuby a vydáva najnovšie Game Ready ovládače s aktuálnymi optimalizáciami a opravami chýb. Hráčom tiež odporúča ideálne grafické karty pre hranie s 60 FPS na vysokých a ultra nastaveniach detailov v rozlíšeniach od 1080p až po 4K. PUBG je príkladom dlhodobej podpory hier v rámci programu Game Ready ovládačov. Už v auguste boli vydané ovládače optimalizované pre túto hru v režime predbežného prístupu. Vzhľadom k tomu, že se PUBG neustále vyvíja a do hry je pridáváný nový obsah, funkcie a DLC, musia sa vyvíjať aj tieto ovládače.

Informácie o najnovšej verzii Game Ready ovládačo a link na stiahnutie nájdete priamo na tomto odkaze.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk