Bezdrôtové slúchadlá s redukciou ruchu a ďalšie audio zariadenia sú vo výpredaji

Bezdrôtové slúchadlá s redukciou ruchu a ďalšie audio zariadenia sú vo výpredaji

Drvivá väčšina ľudí počúva hudbu pri cestovaní či už do školy alebo práce. Cestovanie prostriedkami verejnej dopravy ale so sebou prináša aj veľa okolitého hluku od spolucestujúcich alebo prechodu vagónu cez výhybku. Pokiaľ vás tieto elementy vyrušujú, riešením je kúpa slúchadiel s aktívnou redukciou okolitého ruchu.

Novinka od spoločnosti Bluedio, model T4S, okrem v úvode spomenutej funkcie aktívnej redukcie okolitého ruchu ponúka aj možnosť bezdrôtového posluchu pomocou technológie Bluetooth 4.2. Táto verzia protokolu už podporuje energeticky menej náročný prenos dát z čoho ťažia ako vstavaný akumulátor slúchadiel, tak smartfónu. Ten v slúchadlách poskytuje až 16 hodín používania, pričom do plnej kapacity sa opätovne nabije za 1,5 hodiny. Ak ste v časovej tiesni, len 10 minút nabijania stačí pre 3 hodiny používania.

K pohodlnému používaniu prispievajú veľké, mäkké náušníky spolu s hlavovým mostom, v ktorom je penová výplň. Po obvode pravého náušníku sa nachádzajú ovládacie tlačidlá, ktorými je možné regulovať hlasitosť, meniť prehrávanú skladbu alebo ju pauznúť a ovládať funkciu aktívnej redukcie okolitého ruchu.

Slúchadlá Bluedio T4S sú nasledujúce dva dni dostupné za uvádzaciu cenu 35,12 Eur v obchode Gearbest.com.

Uznávame, že nie všetkým dokážeme našim výberom ulahodiť a tak vám dávame možnosť vybrať si ten pravý produkt z akciovej ponuky audio zariadení v obchode Gearbest.com po kliknutí sem.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk