Nové multimediálne centrum Tanix TX3 s výraznou zľavou

Nové multimediálne centrum Tanix TX3 s výraznou zľavou

Klasické sledovanie televízie postupne upadá a tento trend sa dotýka všetkých vekových kategórii. Väčšiná z nás trávi voľný čas sledovaním videí na YouTube alebo seriálov na Netflixe. Pokiaľ váš televízor nedisponuje aplikáciou týchto služieb, ideálnou voľbou je kúpa malého multimediálneho centra.

Model Tanix TX3 okrem toho ponúka aj výkonný hardvér, vďaka ktorému mu nerobí problém ako prehrávanie 4K videa, tak plynulú beh menej náročných hier. Tých budete mať k dispozícii veľa, keďže operačným systémom je Android vo verzii 7.1 Nougat, ktorý je rozšírený o používateľské prostredie výrobcu optimalizované pre pohodlné používanie s diaľkovým ovládačom. Ten síce nedisponuje žiadnym touchpadom, vynahrádza to však dostatočným počtom funkčných tlačidiel.

Pochváliť musíme aj bohatú konektorovú výbavu, ktorá zahŕňa slot pre pamäťovú kartu, dvojicu USB portov, HDMI výstup, RJ45 port, optický výstup zvuku a AV konektor. Pokročilých používateľov poteší možnosť povoliť root prístup priamo v nastaveniach systému. Je teda možné experimentovať s rôznymi nastaveniami systému, ktoré nie sú v bežnom prípade povolené.

V spolupráci s obchodom GearBest.com vám prinášame možnosť získať centrum Tanix TX3 za 30,05 Eur po zadaní zľavového kódu GBTX3MAX tu.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk