Profesionálny CS:GO tým TYLOO sa pridáva na súpisku GeForce Esport

Profesionálny CS:GO tým TYLOO sa pridáva na súpisku GeForce Esport

Spoločnosť NVIDIA do svojej skupiny GeForce Esports pridáva angažmá profesionálneho čínskeho eSport týmu TYLOO, jedného z popredných Counter-Strike: Global Offensive tímov na svete.

Jeden z najlepších týmov v regióne Ázie, tým TYLOO, vyhral v roku 2016 celkovo 16 turnajov a stal sa víťazom „The China Cup 2017“. Tím sa teší obrovskej lokálnej podpore a ich livestream sa priemerne sleduje na viac ako milión zariadeniach.

Členstvo v GeForce Esports pre členov tímu, ktorými sú aktuálne Hui "DD" Wu, Ke "Mo" Liu, HaoWen "somebody" Xu, Hansel "BnTeT" Ferdinand a Kevin "Xccurate" Susanto, znamená nové privilégiá. Budú mať k dispozícii to najlepšie pre hráčov, oceňované grafické karty GeForce desiatej rady a ďalšie vybavenie. Okrem toho budú môcť využívať NVIDIA Esports Studios pre svoj boot-camp a NVIDIA im poskytne všetku technickú a logistickú podporu s cieľom zaistiť všetko pre víťazstvá.

Viac informácií nájdete na stránke GeForce Esports, či blogu spoločnosti Nvidia. O tíme sa viac dozviete na tejto stránke, alebo sledovaním používateľa @tyloogaming na Twitteri.

Zdroj: Tlačová správa Nvidia

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk