Konečne mám dáta v bezpečí a v pohodlí domova - Nový Synology DS218+

Konečne mám dáta v bezpečí a v pohodlí domova - Nový Synology DS218+

Každý hráč má na disku kopu multimediálnych súborov – herných záloh, screenshotov, ale aj vlastných fotiek, videí a gigabajty ďalších dát.

Čo však v prípade, že už neviete ďalej zvyšovať kapacitu svojho zariadenia, prípadne sú vaše dáta príliš cenné na to, aby ste o ne prišli a nemáte ich stále zálohované? Nastal čas na sieťové úložisko, ktoré vyrieši všetky tieto problémy súčasne a zároveň ponúkne množstvo funkcionalít navyše. Vyskúšajte najnovší model Synology DS218+, ktorý ponúka úložný priestor na dva klasické pevné disky. Po pár minútach venovaných inštalácii sa budete môcť tešiť z novej úrovne komfortu. DS218+ je vyzbrojený dvojjadrovým procesorom a systémom hardvérového šifrovania AES-NI, takže okrem výnimočných prenosových rýchlostí dosiahnete aj vysokú úroveň zabezpečenia. Okrem automatických záloh je v dnešnej dobe čoraz dôležitejšie mať poriadok v súboroch naprieč zariadeniami.

Nástroj Cloud Station Suite nielen, že podporuje synchronizáciu dát v reálnom čase zo všetkých vašich zariadení (bez ohľadu na typ a operačný systém), ale taktiež vďaka inteligentnému verzionovaniu zachováva najdôležitejšie verzie súborov.

Vďaka podpore prenosu videa v 4K rozlíšení v reálnom čase je tento model ideálnym nie len na ochranu kritických dát, ale taktiež na ukladanie multimediálneho obsahu vo vysokom rozlíšení. Okrem poriadne veľkého úložiska dát tak získavate zároveň multimediálny 4K server, s ktorým máte obsah k dispozícii odkiaľkoľvek a kdekoľvek. A vďaka podpore prekódovania formátov 4K H.264/H.265 môžete streamovať obsah na ďalšie zariadenia (počítač, notebook, tablet, mobil) v reálnom čase!

Bojíte sa, že na nastavenie tohto všetkého musíte mať poriadne znalosti v IT a sieťovej infraštruktúre? Opak je pravdou. Za pomoci funkcie QuickConnect máte ľahký prístup k celému NAS zariadeniu nielen z domu, ale aj kdekoľvek na svete cez internet. Nemusíte nastavovať žiadne pravidlá portov, DDNS či iné komplikované sieťové nastavenia. Cez QuickConnect máte bezpečný a bezplatný prístup k vašim multimediálnym a pracovným súborom. Vyskúšajte to a budete nadšení!

Ďalšie výnimočné vlastnosti sieťového úložiska:

  • Flexibilný systém zdieľania zložiek a kvót pre používateľov
  • Záloha a obnovenie dát na úrovni súborov a zložiek
  • Automatické samočinné opravy súborov
  • Multimediálny 4K server
  • Synchronizácia súborov na rôznych zariadeniach
  • AppArmor blokuje prístup škodlivých programov na úrovni jadra
  • Prístup do celého systému s dvojfaktorovým overením
  • Balík Office s vlastným kancelárskym balíkom vo vašom privátnom cloude
  • Možnosť pripojenia bezpečnostných kamier cez Surveillance Station
  • Bohaté portfólio aplikácií tretích strán, s ktorým môžetez vášho sieťového NAS zariadenia spraviť FTP, webový, e-mailový či sťahovací server, dokonca riadiť menšiu až stredne veľkú firmus centralizovaným prístupom k dátam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk