The Crew 2 zadarmo s vybranými GeForce kartami a nové GameReady ovládače

The Crew 2 zadarmo s vybranými GeForce kartami a nové GameReady ovládače

Spoločnosť NVIDIA upozorňuje na obnovenú dostupnosť grafických kariet, ku ktorým pridáva zadarmo hru The Crew 2. Zároven vydáva nové Game Ready ovladáče pre hry Vampyr a Jurassic World Evolution.

The Crew 2 PC Standard Edition balík

Bohatá dostupnosť a priaznivé ceny grafických kariet znamenajú ideálnu príležitosť pre vylepšenie hráčskych systémov, teraz navyše s darčekom v podobe hry The Crew 2. V rámci kampane „Join the Crew“ (Pridaj se k partii The Crew) získajú hráči, ktorý si kúpia do 3. Júla grafické karty GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080 alebo nimi osadený herný počítač či notebook, hru The Crew 2 PC Standard Edition.

The Crew je späť s druhým dielom a prináša vzrušujúci zážitok pre nadšencov burácajúcich motorov, či v automobiloch, kamiónoch, na motorkách, lodiach, off-road, alebo dokonca v akrobatických lietadlách. Spoznajte Ameriku a podmaňte si motoristickú scénu Spojených štátov amerických na zemi, vo vzduchu aj vo vode.

Informácie o celej akcii The Crew 2 zadarmo sa nachádza na tejto stránke.

Game Ready ovládače pre hru Vampyr a Jurassic World Evolution

Nové ovládače sú k dispozícií vždy v deň, respektíve deň pred uvedením nových hier a poskytujú maximálny herný zážitok vďaka vysokému úsiliu vývojárov v NVIDIA, ktorí pracujú do poslednej možnej chvíle na optimalizácií výkonu a vynikajúcej hratelnosti. Rovnako ako všetky vydané Game Ready ovládače aj tento splňuje certifikáciu WHQL od spoločnosti Microsoft.

Ďalešie nformácie o nových ovládačoch sú dostupné na tomto odkaze.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk