Computex 2018 - MSI oznamuje dvojicu tenkých notebookov

Computex 2018 - MSI oznamuje dvojicu tenkých notebookov

Svetová značka MSI na akcii COMPUTEX predstavila dva nové notebooky pre rok 2018 - modely GF63 a PS42. Herné notebooky šité na mieru pre hráčov a profesionálov disponují stále populárnejším tenkým rámčekom. Spoločne s už ohláseným modelom GS65 nastavuje spoločnosť MSI nový štandard pre prenosnosť s radou „Thin Bezel Gaming“.

Úplne nový notebook GF63 debutuje na Computexe s 15,6“ displejom a hmotnosťou menej ako 2 kg. GF63 je vybavený procesorom Intel Core 8. generácie a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Životnosť batérie je viac ako 7 hodin a v atraktívnom dizajne ponúka hráčom novú voľbu „prenosného herného výkonu“.

GF63 má telo z brúseného hliníku, ozdobené dračím logom a asymetrické vzorkovanie na spodnej strane pre zladený dizajn. Vďaka optimalizácií, ktorú prináša nový MSI Dragon Center 2.0, vylepšuje GF63 herný zážitok. Tenký, ľahký a predsa výkonný, vďaka GF63 je hranie na cestách dostupnejšie ako kedykoľvek v minulosti.

Druhý z dvojice ohlásených notebookov, model PS42, sa môže pochváliť nielen svojím strieborným dizajnom. Nové štíhle telo s hmotnosťou iba 1,19 kg ukrýva 14 palcový displej a ponúka životnosť batérií až 10 hodín. Aj napriek svojim tenkým rozmerom obsahuje PS42 snímač odtlačkov prstov, dedikovanú grafickú kartu NVIDIA GeForce MX150 a 8. generáciu procesorov Intel Core.

Okrem nového hardvéru predstavila spoločnosť MSI aplikáciu MSI APP Player. Vďaka exkluzívnej spolupráci so spoločnosťou BlueStacks umožňuje MSI APP Player prenášať a hrať mobilné hry na herných notebookoch. Hráči si tak môžu vychutnávať mobilné hry na notebooku s lepším výkonom, väčším displejom a ľahším ovládaním.

MSI herné notebooky sú taktiež vybavené najnovšou technológiou KILLER Wireless xTend, ktorá podporuje existujúcu domácu sieť a zlepšuje herné zážitky.

Zdroj: Tlačová správa

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk