HP uvádza úplne nové tlačiarne OfficeJet Pro

HP uvádza úplne nové tlačiarne OfficeJet Pro

Inteligentné riešenia a nástroje, ktoré malým firmám ušetria čas.

HP Inc. predstavilo nový rad inteligentných tlačiarní navrhnutých špeciálne pre malé firmy. Nové portfólio HP OfficeJet Pro prináša výrazne inteligentnejšie riešenia a vycibrený dizajn, nestratilo pritom nič z výkonu a spoľahlivosti typických pre tlačiarne HP. Oproti predchádzajúcej generácii sú navyše nové modely o 39% menšie.

Rad HP OfficeJet Pro ponúkne:

 • Úsporu času vďaka Smart Tasks
  Zbytočné kroky pri opakovaných úlohách zmiznú vďaka tzv. Smart Tasks alebo inteligentným úlohám (súčasť aplikácie HP Smart), prvému mobilnému riešeniu v tejto triede, ktoré automatizuje skenovacie úlohy. Používateľovi pomôže organizovať dokumenty o 50% rýchlejšie a umožní automatickú obojstrannú tlač a pokročilé skenovanie do cloudu, emailu aj inam iba na poklepanie a dokonca aj tvorbu editovateľných, prehľadávateľných dokumentov na telefóne alebo tlačiarni.
 • Slobodu pohybu pri práci
  Pri práci s dokumentmi už nikdy nemusíte sedieť prikovaní k stolu. Umožní to jednoduchá tlač, skenovanie a kopírovanie priamo z telefónu prostredníctvom HP Smart, najlepšej mobilnej aplikácie pre tlač vo svojej triede.
 • Posilnené zabezpečenie, spoľahlivé pripojenie
  Nový rad tlačiarní ponúkne najlepšie zabezpečenie vo svojej tiede, ktoré používateľovi pomôže ochrániť jeho súkromie a udržať kontrolu. Bezproblémové pripojenie zaručí Wi-Fi so schopnosťou samoopravy.
 • Udržateľnosť na prvom mieste
  Nový hardvér je navrhnutý tak, aby minimalizoval použitie elektrickej energie, papier pochádza zo zodpovedných zdrojov a atramentové kazety sa ľahko recyklujú.
  Rad 9000 je vyrobený z recyklovaných tlačiarní a ďalšej elektroniky – viac ako 10 % hmotnosti použitého plastu.
 • Praktickosť v detailoch
  Jednoduché odňatie dokumentov zo snímacej plochy skenera zaručí výsuvné sklo (iba pri rade 9000).
  Nový inteligentný výstupný zásobník s kapacitou 250 listov zabraňuje vysypaniu papiera, ak je plný (len séria 9025).

V lete pribudnú aj nové laserové tlačiarne

HP predstavilo tiež najnovšie portfólio laserových tlačiarní vrátane radov HP Laser, HP Laser MFP, HP Color Laser a HP Color Laser MFP, najmenšie farebné laserové tlačiarne vo svojej triede na svete. Tlačiarne HP Laser 100, HP Laser MFP 130, HP Color Laser 150 a HP Color Laser MFP 170 budú v Slovenskej republike dostupné od 1. júla.

Táto nová séria tlačiarní predstavuje dostupné tlačové riešenia, ktoré sa skvele prispôsobia pracovnému štýlu malých firiem. Navrhnuté boli pre bezproblémovú tlač, ktorá zlepší produktivitu a efektivitu a zaneprázdneným podnikateľom ušetrí cenný čas.

Cena a dostupnosť: Rad HP OfficeJet Pro (9010 a 9020) bude už od mája dostupný u partnerov HP od 175 eur. Model HP OfficeJet Pro 8013 bude u partnerov HP dostupný od júla, od 97 eur. Model HP OfficeJet Pro 8023 bude u partnerov HP dostupný od júna, od 117 eur.

Zdroj: HP

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk