CyberPower rozširuje rad vysoko energeticky úsporných záložných zdrojov série UT

CyberPower rozširuje rad vysoko energeticky úsporných záložných zdrojov série UT

CyberPower uvádza na trh nový model zdroja neprerušovaného napájania (UPS) z rady UT určeného pre domácnosti a malé kancelárie. Spínaný jednofázový záložný zdroj UT1050EG-FR s výkonom 630 W dokáže pri výpadku sieťového napájania udržať v prevádzke až štyri pripojené zariadenia, napr. počítače, malé servery, sieťové NAS alebo bezpečnostné systémy viac ako hodinu v závislosti na ich príkone.

UPS zdroj UT1050EG-FR je vybavený ochranami proti preťaženiu, prepäťovým špičkám a prepäťovým rázom a elektromagnetickému a rádiovému rušeniu. K dispozícii je aj kombinovaný port RJ11 / RJ45 pre ochranu telefónnej alebo sieťovej linky. Funkcia automatickej regulácie napätia poskytuje stabilnú úroveň výstupu. Zdroj je možné používať spoločne so záložnými generátormi, čím možno zaistiť dlhšiu dobu neprerušenej prevádzky pri prípadnom výpadku sieťového napájania. Vstavaný akumulátor sa na plnú kapacitu dobije za 6 hodín. O stave zdroja informuje trojitý LED indikátor a na výpadok napájania môže upozorniť nastaviteľný alarm.

Patentovaná úsporná technológia GreenPower UPS úspešne zvyšuje prevádzkovú účinnosť zdroja a zároveň efektívne znižuje vznik tepla, čo významne šetrí náklady na energiu oproti bežným UPS a to až o 93%. Podľa nezávislého testu spoločnosti SGS vykazujú zdroje radu CyberPower UT najnižšiu spotrebu z porovnateľných produktov na trhu. Technológia GreenPower UPS využíva unikátny systém premostenia a dvojitý systém dobíjania. Akonáhle je batéria plne nabitá, dôjde k automatickému odpojeniu rýchlonabíjačky, aby sa zabránilo zbytočnej spotrebe energie, zatiaľ čo bežné UPS dobíja batériu neustále bez ohľadu na to, či je to nutné.

Kľúčové vlastnosti UPS CyberPower UT1050EG-FR:

  • Zdroj neprerušeného napájania s celkovým výkonom 630 W pre 4 spotrebiče
  • Ochrana proti preťaženiu, prepätiu a rušeniu
  • Výrazná úspora energie oproti UPS iných značiek, vlastná spotreba energie len 0,82 W
  • USB pre komunikáciu s PC a spoľahlivé ukončenie operačného systému
  • Stavový LED indikátor
  • Užívateľsky nastaviteľný alarm
  • Ochrana telefónnej alebo sieťovej linky
  • Možnosť použitia spoločne so záložným generátorom
  • Štíhly dizajn v prevedení "tower" pre umiestnenie aj do stiesnených priestorov
  • Ovládací softvér POWERPANEL v češtine na stiahnutie zadarmo

Zdroj: CyberPower, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk