Viveport Infinity na 2 mesiace zadarmo pre majiteľov Oculus Rift S a Valve Index

Viveport Infinity na 2 mesiace zadarmo pre majiteľov Oculus Rift S a Valve Index

HTC oznámilo, že na oslavu rozrastania VR ekosystému venuje majiteľom novo podporovaných zariadení dva mesiace predplatného v programe Viveport Infinity. Akcia sa týka súčasných aj nových používateľov, ktorí používajú headsety Oculus Rift, Oculus Rift S, alebo Valve Index.

Obyčajnou registráciou získajú dvojmesačný prístup k Viveport Infinity a ihneď si budú môcť užívať kolekciu viac ako 600 aplikácií a hier. Navyše sa im otvorí aj katalóg prémiových videí v službe Viveport Video a všetky výhody pre členov Viveport Infinity. Tie zahŕňajú pravidelné zľavové akcie, mesačné zľavové kupóny aj ponuky titulov zdarma.

Viveport bez obmedzenia

Viveport je svetovo prvým obchodom, ktorý ponúkol predplatné pre fanúšikov virtuálnej reality bez ohľadu na značku ich zariadení. Za 14.99 € mesačne či 114 € ročne ponúka prístup k stovkám známych hier i nezávislých titulov majiteľom HTC Vive aj užívateľom Oculus Rift, Rift S a nového Valve Index. Medzi najobľúbenejšie aplikácie patrí napríklad maľovanie Tilt Brush, či známej hry Angry Birds VR: Isle of Pigs a Apex Construct. Ku skúmaniu noviniek nabáda aj rýchle rozrastanie obsahu programu Viveport Infinity, do ktorého pri zaradení do obchodu Viveport vstupuje 64% nových titulov.

Zľavy, tituly zadarmo aj prístup k prémiovému obsahu

Okrem neobmedzeného prístupu do katalógu aplikácií a hier vo Viveport Infinity, získavajú predplatitelia aj ďalšie výhody. Každý mesiac dostane 10% zľavu na nákup akejkoľvek aplikácie v obchode Viveport a trvalo majú prístup aj k prémiovému obsahu platformy Viveport Video. Časté sú aj víkendové zľavy a ponuka titulov zdarma. V dňoch od 2.5.2019 do 5.5.2019 výrobca hráčov potešil napríklad možnosťou získať zadarmo kópiu hry L.A. Noire: The VR Case Files od štúdia Rockstar games v hodnote 29.99 €.

Majitelia headsetov Oculus Rift, Oculus Rift S a Valve Index môžu získať zadarmo dvojmesačné predplatné až do 30.6.2019 na stránkach www.viveport.com.

Zdroj: HTC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk