Synology predstavuje systém DiskStation Manager 6.2.2

Synology predstavuje systém DiskStation Manager 6.2.2

Synology vydalo najnovšiu aktualizáciu systému DiskStation Manager (DSM) 6.2.2 s množstvom nových funkcií, ktoré okrem optimalizácie používateľskej navigácie taktiež zvyšujú celkový výkon systému.

Medzi kľúčové funkcie patrí:

  • Optimalizácia systému: Vo funkciách Snapshot Replication, iSCSI Manager a Synology High Availability sú teraz k dispozícii granulárne konfigurácie zabezpečujúce konzistentný výkon v produkčných prostrediach. Ďalšie informácie sa dozviete v Poznámkach k verzii.
  • Inteligentné aktualizácie: Systém inteligentnej aktualizácie, ktorý je navrhnutý tak, aby minimalizoval prerušenie činnosti systému, zabezpečuje, že je samotná aktualizácia pre systém užitočná a rozhodne sa aktualizáciu inštalovať alebo vynechať podľa služieb aktuálne spustených v systéme, aby sa dosiahlo čo najvyššej prevádzkyschopnosti systému.
  • Kontextuálne pokyny ponúkajú rýchle riešenia: Do nástroja Správca úložiska boli pridané ďalšie informácie a tipy pre riešenie problémov, ktoré obmedzujú prípadné nedorozumenia a ľudské chyby, pomáhajú používateľom riešiť potencionálne problémy a prostredníctvom lepšieho používateľského prostredia im poskytujú podporu v rôznych aspektoch správy úložiska.
  • Migration Assistant Beta: Tento nový balíček umožňuje jednoducho migrovať celý systém vrátane zväzkov, jednotiek LUN a konfigurácií a minimalizuje narušenie existujúcich služieb aj prácu používateľov v priebehu aktualizácie hardvéru.

Systém DSM 6.2 a zoznam balíčkov pre zálohovanie, správu súborov a synchronizáciu, funkcie High Availability, sledovanie pomocou videa, systém centrálnej správy a ďalšie budú dostávať aktualizácie zabezpečenia a dôležité opravy až do júna 2023. Dlhodobá podpora umožňuje firmám zachovávať po dlhý čas stabilné produkčné prostredie a s dostatočným predstihom plánovať nasadenie ďalšej významnej verzie.

Zdroj: Synology

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk