Genesis predstavuje trón pre hráčov v podobe hráčskeho kresla Nitro 950

Genesis predstavuje trón pre hráčov v podobe hráčskeho kresla Nitro 950

Kreslo Nitro 950 kombinuje odolnosť s komfortom a funkčnosťou.

Kreslo bolo navrhnuté tak, aby celkom uspokojilo náročné očakávania hráčov počítačových hier a zvýšilo výrazne kvalitu a pohodlie pri dlhom hraní hier a času strávenom pri počítači. Požívateľ si môže podľa svojich potrieb prispôsobiť výšku sedáku, uhly a výšku područiek a opierok a samozrejme náklon operadla. Kreslo má atraktívny a ergonomický dizajn, vyhotovenie je plné detailov, celé v čiernej farbe.

Podľa tvojich preferencií

Kreslá s vysokou kvalitou musia poskytovať široké množstvo funkcií a mnoho možností nastavenia. To je prípad kresla Nitro 950. Používateľ môže kreslo prispôsobiť plne a celkom svojim potrebám aj telesným proporciám. Nitro 950 umožňuje precízne a presné ovládanie nastavenia výšky sedáku, sklonu opierky, aj sklonu a výšky područiek. Výška sa ovláda plynovým piestom 4. triedy.

Pohodlné opieranie aj kolísanie

Nielen v zápale boja môže používateľ plne využiť funkciu kolísania a zaujať pohodlnejšiu polohu. Operadlo kresla umožňuje náklon až 165°. Pokiaľ chce používateľ naopak stabilitu pri sedení, môže náklon operadla zafixovať vo zvolenej pozícii.

Neprekonateľná kvalita a odolnosť

Nitro 950 garantuje vysokú odolnosť a špičkovú kvalitu za dostupnú cenu. Kreslo je postavené na odolnej kovovej konštrukcii a dôkladnom čalúnení. Čalúnenie využíva eko-kožu, ktorá nielen dobre vypadá, ale vyznačuje sa vysokou odolnosťou a je príjemná na dotyk. Nosnosť kresla je až 150 kg.

Nebudeš chcieť vstať od počítača

Dôraz kladený na ergonómiu pri kresle Nitro 950 zabezpečuje komfortné a maximálne pohodlné sedenie. Kreslo je naviac vybavené dvomi vankúšikmi na opieranie bedier a hlavy. Oba vankúše majú výplň z pamäťovej peny, ktorá podrží profil používateľa.

Cena a dostupnosť: Hráčske kreslo Genesis Nitro 950 je k dostupné prostredníctvom siete vybraných predajcov a internetových obchodov. Doporučená koncová cena vrátane DPH je 249 EUR.

Technické údaje:

  • Farba: čierna
  • Čalúnenie z vysoko kvalitnej PU kože
  • Plynový piest 4. triedy s nastaviteľnou výškou
  • Celková výška: 129–134 cm
  • Výška sedáku: 50-55 cm
  • Nosnosť: 150 kg
  • Hmotnosť: 24,5 kg
Zdroj: Genesis

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk