Zalman rozširuje ponuku ventilátorov o nový model ZM-RF120

Zalman rozširuje ponuku ventilátorov o nový model ZM-RF120

Nový ventilátor rady Z-Spectrum s označením ZM-RF120 zabezpečuje optimálny prietok vzduchu, spoľahlivú prevádzku a predovšetkým efektné obojstranné spektrálne RGB LED podsvietenie.

Ventilátor chladenia Zalman ZM-RF120 má priemer 120 mm, predinštalované antivibračné podložky, 4pinový konektor, odolné hydraulické ložiská a predovšetkým obojstranné efektné RGB LED podsvietenie. Nový ventilátor nesie zreteľný rukopis značky ZALMAN. Vyznačuje sa vysokou kvalitou prevedenia a použitých materiálov s deklarovanou odolnosťou 40 000 prevádzkových hodín. Sedem lopatiek ventilátora v odolnom čiernom ráme v originálnom dizajne ZALMAN je uložených na hydraulickom ložisku, ktoré garantuje tichý chod bez zahrievania, je odolné nárazom aj vibráciám, má vysokú spoľahlivosť a odolnosť.

Rám ventilátora je z oboch strán osadený efektným spektrálnym RGB LED podsvietením, ktoré rozohráva svetelnú hru plnú jasných, kontrastných farieb. Pokiaľ nie sú ventilátory pripojené cez ovládač, 4pinové prepojenie zabezpečuje automatické spúšťanie ventilátora a rozohrá plné spektrum farieb v automatickom režime.

Cena a dostupnosť: Ventilátor ZM-RF120 bude dodávaný predinštalovaný vo vybraných typoch skríň ZALMAN. Samostatne bude dostupný prostredníctvom siete internetových obchodov a špecializovaných predajní v druhej polovici roku 2019. Doporučená koncová cena bude 9 EUR vrátane DPH.

Technické údaje Zalman ZM-RFD120:

  • Rozmery: 120 × 124 × 25 mm
  • Ložiská: Hydraulické
  • Hmotnosť: 162 g
  • Otáčky: 1 500 RPM
  • Prietok vzduchu: 35 CFM
  • Hlučnosť: 25,6 dB(A)
Zdroj: Zalman

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk