Nové herné notebooky Clevo budú mať integrované Super X-Fi od Creative

Nové herné notebooky Clevo budú mať integrované Super X-Fi od Creative

Creative oznámil, že spolupracuje s taiwanským OEM výrobcom počítačov Clevo na integrácii svojej prelomovej technológie Super X-Fi do nastupujúcej generácie herných notebookov.

Super X-Fi transformuje spôsob akým koncoví užívatelia vnímajú počúvanie hudby, filmov a hier na počítačoch a laptopoch pri používaní slúchadiel. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel.

Super X-Fi technológia bude implementovaná do prenosných počítačov Clevo ako hardvérové riešenie obsahujúce čip Super X-Fi UltraDSP. Táto spolupráca s Clevo nadväzuje na vyhlásenie spoločnosti Creative počas podujatia CES 2019 (na ktorej Super X-Fi získala 15 Best of CES Awards), že sa plánuje zamerať na oblasť OEM. Clevo patrí k najväčším OEM výrobcom notebookov a svoje produkty predáva vo viac ako 50 krajinách čo rozšíri používanie Super X-Fi na jej veľkú OEM zákaznicku základňu.

Sme skutočne nadšení zo spolupráce so spoločnosťou Creative a možnosťou integrovať Super X-Fi do nášho hardwaru a ponúknuť ho zákazníkom. Super X-Fi poskytne koncovým užívateľom možnosť preniesť si domáce kino priamo do svojho notebooku so slúchadlami na ušiach! Toto bezpochyby zmení pravidlá hry v odvetví a pomôže nám znovu definovať poslanie počítača ako zábavnej platformy par excellence.

uviedol Stephen Chien, výkonný viceprezident spoločnosti Clevo

 

Je nám cťou spolupracovať so spoločnosťou Clevo, ktorá je hlavným výrobcom notebookov pre množstvo uznávaných značiek. Spoločnosť Clevo je známa presadzovaním špičkových technológií do svojich produktov. Super X-Fi je flexibilná a rozšíriteľná technológia, ktorá môže byť implementovaná do množstva platforiem ako sú slúchadlá, mobilné telefóny, tablety a ďalšie. Hráči na notebookoch budú mať pocit, že sú priamo na bojisku či uprostred kina počas sledovania filmov.

povedal Lee Teck Chee, viceprezident pre inžiniering a vynálezca Super X-Fi
Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk