Profesionálny zvuk a odposluch na jednotku s novými Logitech G Pro headsetmi

Profesionálny zvuk a odposluch na jednotku s novými Logitech G Pro headsetmi

Inovatívne herné headsety kombinujú pokročilé technológie s vysokým komfortom.

Logitech G predstavil dva nové PRO herné headsety Logitech G PRO X Gaming Headset a Logitech G PRO Gaming Headset. Najnovšie prírastky do radu herných periférií Logitech G PRO boli navrhnuté a skonštruované v spolupráci so špičkovými e-športovcami. Kombinujú neuveriteľné pohodlie a odolnosť s vysoko výkonnou zvukovou a hlasovou technológiou, takže všetci hráči bez ohľadu na ich schopnosti môžu počuť a znieť ako profesionáli.

PRO X predstavuje debut softvéru Blue VO!CE, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s poprednými odborníkmi v oblasti mikrofónov Blue Microphones. Vďaka pokročilému hernému softvéru Logitech G HUB môže teraz Blue VO!CE v reálnom čase používať sadu efektov pre mikrofón, ktorá umožňuje čistú a profesionálnu hlasovú komunikáciu. Vo výsledku môžete svoj hlas vyladiť na základe vašich individuálnych preferencií tak, že vás spoluhráči budú lepšie počuť, alebo môžete znieť ako profesionálny streamer.

Po vybalení z krabice môžu hráči používať integrovanú funkciu nahrávania a prehrávania Blue VO!CE, ktorá umožní rýchly výber profilu filtra, ktorý znie presne podľa ich unikátneho tónu hlasu a hlasitosti. Pre hráčov, ktorí majú záujem o ďalšie prispôsobenie má Blue VO!CE pokročilý režim s úplnou sadu pro-grade efektov vrátane kompresoru, de-esseru a de-popperu.

S cieľom pomôcť profesionálom pri ich náročných tréningoch a na ich cestách, boli nové headsety vyvinuté od základu tak, aby ponúkali dostatočné pohodlie počas celodenného používania a zároveň poskytovali neuveriteľne dlhú životnosť. Ich ľahká konštrukcia je vyrobená z hliníka a ocele, náušníky (mušle) sú z mäkkej pamäťové peny s prémiovým koženým obalom. Súčasťou balenia PRO X je aj sada náušníkov pokrytých velúrom.

Herné slúchadlá PRO X a PRO sú kompatibilné s PC a mobilnými zariadeniami. Vybavené sú exkluzívnymi zvukovými meničmi Pro-G 50mm od Logitech G, ktoré sú vyrobené z hybridného materiálu pre vysokokvalitnú reprodukciu s mohutnými basmi a bohatým zvukom. PRO X navyše ponúka DTS Headphone: X 2.0 surround sound - neuveriteľnú technológiu, ktorá simuluje 3D prostredie originálneho zvukového mixu.

Cena a dostupnosť: Náhlavné sady Logitech G PRO X Gaming Headset a Logitech G PRO Gaming Headset by mali byť k dispozícii na LogitechG.com a u predajcov od júla 2019 za odporúčanú maloobchodnú cenu 129€ a 99.99€.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk