Creative predstavuje zvukovú kartu Sound Blaster AE-7

Creative predstavuje zvukovú kartu Sound Blaster AE-7

Sound Blaster AE-7 je vyrobená z vysokokvalitných komponentov a vybavená najnovšími technológiami spoločnosti. Zvuková karta znamená nový štandard v tejto triede ponúkajúci dokonalý zážitok z počítačovej zábavy.

Sound Blaster AE-7 je veľmi výkonná zvuková karta, ktorá je vybavená vysoko výkonným ESS SABRE 9018 DAC, ktorá sa môže pochváliť až 127 dB DNR s 32-bitovým 384 kHz a prehrávaním DSD64. Čistota zvuku je spojená s THD 0,0001%, čo predstavuje upgrade oproti svojmu predchodcovi Sound BlasterX AE-5 a tiež konkurencii.

Vlastnosti

  • Najlepšie spracovanie - Vychutnajte si celé spektrum zvukových prispôsobení Sound Blaster a vylepšené audio s priestorovou virtualizáciou 5.1 a 7.1 spolu s kódovaním Dolby Digital Live a DTS Connect.
  • Ocenené zosilnenie slúchadiel - Na mieru navrhnutý slúchadlový zosilňovač Xamp zosilňuje každý audio kanál samostatne čím vytvára vernejší zvuk v autentickom, nezmenenom bezstratovom modeli.
  • Úplne nový modul ovládania zvuku (ACM) - Zvuková karta disponuje funkciou ACM vytvorenou s ohľadom na užívateľskú prívetivosť.
  • Nové a zjednodušené softvérové rozhranie - Novo navrhnutý softvér Sound Blaster Command vylepšuje užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré poháňa Creative Sound Blaster Acoustic Engine vďaka viacerým prispôsobeniam ovládania zvuku a menej kliknutiam
  • Promo pre používateľov Sound Blaster - Ako poďakovanie za podporu počas posledných 30 rokov ponúka Creative svojim fanúšikom exkluzívne promo s atraktívnou 15% zľavou na najnovšie produkty Sound Blaster. Táto promo akcia bude platná pre všetky pripravované produkty Sound Blaster predstavené do konca roka.

Cena a dostupnosť: Sound Blaster AE-7 sa bude predávať za 229,99 Eur u vybraných predajcov.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk