EVOLVEO prichádza s novou generáciou smart náramkov FitBand B5

EVOLVEO prichádza s novou generáciou smart náramkov FitBand B5

Inteligentný fitness náramok s vlastným modulom GPS a vodotesnosťou IP68.

EVOLVEO rozširuje svoju ponuku inteligentných náramkov rady FitBand B o novú, vylepšenú generáciu, ktorá nesie označenie B5. EVOLVEO FitBand B má vlastný integrovaný aktívny GPS modul a vďaka vodotesnosti až do úrovne IP68 je vhodný aj pre vodné športy, vrátane plávania. Vie merať krvný tlak aj tepovú frekvenciu. FitBand B5 je lokalizovaný pre české a slovenské prostredie. Moderný a elegantný „slim“ design náramku zvýrazňuje čierne prevedenie, telo strojčeka je vyrobené z polyméru ABC a polykarbonátu. Remienok je vyrobený z plastického polyuretánu TPU. Informácie sa zobrazujú na farebnom OLED displeji. Náramok váži len 26 gramov a v pohotovostnom režime vydrží 15 dní.

Pre športové aktivity v každej situácii a akýchkoľvek podmienkach

EVOLVEO FitBand B5 je všestranný pomocník pre celý rad športových aktivít. FitBand B5 poskytuje komplexné dáta, ktoré pomôžu rozvíjať športové aktivity, posilňovať motiváciu a v spojení s priehľadnou aplikáciou povedú k zlepšeniu výkonu a zdravému životnému štýlu. FitBand B5 mimo iné meria krvný tlak a tepovú frekvenciu, vypočíta hodnotu kalórií, meria kvalitu spánku. Medzi športovými funkciami nechýba ani krokomer. Vďaka vodotesnosti až do úrovne špecifikácie IP68 je možné ho používať aj pri plávaní. Táto činnosť má v aplikácii dokonca vlastný režim.

Bezchybná spolupráca s inteligentným telefónom

Fitness náramok FitBand B5 je možné bezdrôtovo prepojiť s inteligentným telefónom. Vibrácie náramku oznámia a na veľkom, jasnom displeji sa zobrazia, prichádzajúce hovory, SMS správy aj oznámenia z obľúbených aplikácií (Facebook, WhatsApp, LinkedIn, Instagram a Twitter). FitBand B5 spolupracuje s inteligentnými telefónmi so systémom iOS aj Android.

Integrovaný GPS modul pre väčšiu presnosť a slobodu pohybu

Vďaka vlastnému vstavanému GPS modulu je meranie vonkajších aktivít presnejšie a pre sledovanie pohybu nie je nutné používať inteligentný telefón. FitBand B5 je teda možné plnohodnotne používať aj bez inteligentného telefónu, ktorý môže zostať doma. Integrovaný GPS modul potom umožní v aplikácií zobraziť trasu na mape, celkovú vzdialenosť, priemerné tempo, rýchlosti, výpočet aeróbnych zón a mnoho ďalšieho.

Dostupnosť a cena: Inteligentný fitness náramok EVOLVEO FitBand B5 je dostupný prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov za doporučenú koncovú cenu 58 EUR vrátane DPH.

Zdroj: EVOLVEO

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk