Ľahšia správa firemných dát vďaka novej službe Drive 2.0 od Synology

Ľahšia správa firemných dát vďaka novej službe Drive 2.0 od Synology

Uľahčenie správy firemných dát pomocou zabezpečenej synchronizácie a zdieľania súborov.

Synology vydalo službu Synology Drive 2.0, hlavnú aktualizáciu svojho softvéru pre spoluprácu rôznych platforiem, ktorá prináša vyššiu flexibilitu vďaka možnostiam synchronizácie na vyžiadanie a bezpečnejšiemu mechanizmu zdieľania súborov. Táto aktualizácia zahŕňa nové funkcie služby Synology Drive Server a odpovedajúcich klientov pre systémy Windows, Mac a Linux a predstavuje službu Drive ShareSync, ktorá umožňuje používať viac NAS zariadení Synology ako sychronizovaných klientov služby Drive Server.

Medzi kľúčové funkcie patrí:

  • Synchronizácia súborov: Synchronizácia na vyžiadanie umožňuje sťahovať súbory iba na vyžiadanie, čím sa zníži využitie miestneho úložiska a plne synchronizovaná zložka bude naďalej aktualizovaná. Služba Drive ShareSync dokáže synchronizovať súbory medzi viacerými NAS zariadeniami, čím uľahčuje spoluprácu na súboroch medzi pracoviskami.
  • Zálohovanie počítača: Zálohujte súbory z počítača do NAS zariadenia Synology v reálnom čase prostredníctvom klienta služby Drive pre stolné počítače a to ihneď po uskutočnení akýchkoľvek zmien. Naplánujte svoju úlohu zálohovania počítača mimo obdobia špičky využitia siete a predchádzajte tak zahlteniu sieťovej prevádzky.
  • Zdieľanie súborov: Zdieľajte súbory jednoducho – pomocou niekoľkých kliknutí vytvoríte odkaz zdieľania s prispôsobenou doménou a ďalšími možnosťami zdieľania. Intuitívne prehliadanie obsahu – je podporovaný prehliadač PDF súborov aj ďalších dokumentov, ktorý vám umožní intuitívnejšie prehliadanie zdieľaných súborov. Bezpečné riadenie zdieľania – môžete zakázať možnosti pre sťahovanie a kopírovanie a chrániť tak zdieľaný obsah
Zdroj: Synology

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk