XPG uvedie prvú 4D hernú myš a herné príslušenstvo z radu Mera Edition

XPG uvedie prvú 4D hernú myš a herné príslušenstvo z radu Mera Edition

XPG oznamuje, že svoje najnovšie produkty vystaví na veľtrhu IFA 2019 v Berlíne. Expozícia na IFA Berlín, stánok 107 v hale 12, bude zahŕňať novú 4D hernú myš, herné príslušenstvo z radu Mera Edition a SSD disk GAMMIX S50.

Herná myš XPG Headshot – dotknite sa 4D revolúcie

XPG HEADSHOT je rozhodne revolučná a inovatívna reinkarnácia herných myšiek. Kombinuje v sebe hneď dva horúce trendy posledných mesiacov, umelú inteligenciu a 4D tlač. Vďaka tomu je XPG HEADSHOT inteligentnou myškou, s univerzálnou mriežkovanou štruktúrou pre ultimátny herný zážitok. S využitím AI algoritmov sa XPG HEADSHOT prispôsobuje preferenciám a osobným charakteristikám svojho majiteľa, ako sú napríklad štýl úchopu, veľkosť ruky, povrch, po ktorom myš jazdí.

Herné príslušenstvo XPG z edície Mera Edition – dôkladne premyslené príslušenstvo

XPG vystaví tiež nový rad herného príslušenstva v odvážnych farbách. Nová farebná paleta ostro kontrastuje s čiernym a ostro rezaným designom, ktorým sa vyznačuje väčšina súčasného herného príslušenstva. Aby XPG pomohlo rozbiť túto fádnu jednotu a konečne ukázalo, že hráči nie sú demograficky homogénnou skupinou, uvádza kompletný rad herného príslušenstva edície Mera Edition. Tá zahŕňa headsety, podložky pod myš, myšky, klávesnice a PC skrine.

SSD disk XPG GAMMIX S50 – navrhnutý pre hráčov, PC nadšencov, priaznivcov pretaktovania a profesionálnych grafikov

SSD disk GAMMIX S50 využíva najnovšie rozhranie PCIe Gen4x4 a podporuje štandard NVMe. Vďaka tomu môže ponúknuť rýchlosti až 5 000 Mb/s pre čítanie a 4 400 MB/s pre zápis. Pokiaľ ide o náhodný prístup, rýchlosť čítania/zápisu dosahuje hodnoty 750K/750K IOPS. Rýchlosti sú tak asi desaťkrát vyššie než pri SSD diskoch s rozhraním SATA. S50 navyše pridáva pamäťové čipy 3D Flash a SLC Caching, čo vedie k výraznému vylepšeniu efektivity a výdrže. Vďaka dodržaniu špecifikácií M.2 2280 podporuje disk S50 najnovšie platformy Intel® a AMD a je spätne kompatibilný s PCIe 3.0. Všetky tieto vlastnosti predurčujú S50 ako ideálnu voľbu pre hráčov, PC nadšencov, priaznivcov pretaktovania a profesionálnych grafikov.

XPG taktiež nedávno rozšírilo svoje celosvetovo dostupné portfólio napríklad o headsety XPG PRECOG, podložky pod myš XPG BATTLEGROUND, klávesnice XPG SUMMONER, XPG BATTLECRUISER a počítačové skrine XPG INVADER, vodné chladenie XPG LEVANTE a napájacie zdroje CORE REACTOR.

Zdroj: Adata XPG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk