SteelSeries uvádza svetovo prvý herný USB-C bezdrôtový headset

SteelSeries uvádza svetovo prvý herný USB-C bezdrôtový headset

Arctis 1 Wireless je najnovší prírastok rodiny Arctis, ponúka zoštíhlený dizajn podobne ako model Arctis 1, ale konektivitu zabezpečuje malý USB-C adaptér s nízkou odozvou a bezstratovým pripojením.

Hranie doma aj na cestách

SteelSeries Arctis 1 Wireless je headset 4v1 využívajúci 2,4 GHz bezdrôtovú technológiu. Cez malý USB-C dongle ho možno pripojiť k počítaču, konzolám Nintendo Switch, PS4 a zariadeniam s operačným systémom Android. K dispozícii je tiež klasický 3,5 mm jack konektor umožňujúci pripojenie k ďalším zariadeniam ako je Xbox ovládač. Elegantný, nízkoprofilový dizajn a odnímateľný mikrofón robia z headsetu Arctis 1 Wireless tiež štýlové slúchadlá na cesty, zatiaľ čo si stále zachovávajú oceňovaný zvukový výkon. Využívajú kvalitný ClearCast mikrofón pre prirodzený a čistý zvuk a redukciu okolitého hluku. Na rozdiel od modelov Arctis 3, 5, 7 a 9X nie je zaťahovací, ale kompletne odnímateľný.

Arctis 1 aj bezdrôtový model Arctis 1 Wireless sa vzdávajú flexibilnej čelenky v prospech nízkoprofilového riešenia. Naopak zostávajú pohodlné náušníky z Airweave tkaniny a pevná železná konštrukcia slúžiaca ako slider pre nastavenie veľkosti hlavového mostu.

Cena a dostupnosť: Headset SteelSeries Artis 1 Wireless je celosvetovo k dispozícii za 119,99 euro s DPH napríklad prostredníctvom webu www.SteelSeries.com.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk