Razer predstavil svoju najrýchlejšiu bezdrôtovú hernú myš

Razer predstavil svoju najrýchlejšiu bezdrôtovú hernú myš

Najnovšia bezdrôtová myš Razer Viper Ultimate ponúka až o 25% rýchlejšie pripojenie, optické spínače a pokročilý inteligentný optický senzor.

Spoľahlivosť, rýchlosť a produktivita bez káblov

Inžinieri spoločnosti Razer splnili požiadavky hráčov a vyvinuli najstabilnejšiu a najrýchlejšiu bezdrôtovú technológiu zo všetkých dostupných na trhu - Razer HyperSpeed. Technológia Razer HyperSpeed, ktorú schválil medzinárodný certifikačný inštitút TUV SUD, ponúka rýchlosti pripojenia o 25% rýchlejšie ako konkurenčné myši, ako aj minimálne oneskorenie odozvy a najvyššiu rýchlosť prenosu údajov. Vylepšená technológia adaptívneho prenosu frekvencie vám umožňuje dosiahnuť bezdrôtové pripojenie bez oneskorenia, neustále skenovať frekvenčné kanály na rušenie a v prípade potreby ich prepínať v reálnom čase.

Ďalšou výhodou Razer HyperSpeed ​​je znížená spotreba energie. Životnosť batérie sa zvýši o 25%, čo vám umožní dosiahnuť 70 hodín nepretržitého používania Viper Ultimate. Inými slovami, nabíjaním myši raz za týždeň môžete hrať 10 hodín každý deň. 

Redefinícia presnosti

Razer Viper Ultimate je vybavený úplne novým optickým snímačom Razer Focus+. Razer v úzkej spolupráci s Pixartom vybavil snímač Viper Ultimate inteligentnými funkciami vrátane inteligentného sledovania, asymetrického zdvihu a synchronizácie pohybu. Nový snímač Razer Focus+ má parameter citlivosti 20 000 DPI, rýchlosť sledovania až 650 palcov za sekundu (IPS) a presnosť rozlíšenia 99,6%. Inteligentné sledovanie automaticky kalibruje myš na rôzne povrchy (napríklad tvrdá alebo textilná rohož), čím sa zabezpečí, že dĺžka odozvy a presnosť zostanú nezmenené, čím sa zabráni predtým nevyhnutným manuálnym nastaveniam. 

Asymetrické zdvíhanie umožňuje užívateľovi nastaviť parametre vzdialenosti zdvihu a položenia, aby sa dosiahla zvýšená presnosť počas hry. Zdvihová vzdialenosť je bod, pri ktorom myš znova začne sledovať povrch; v ideálnom prípade bude čo najbližšie k povrchu, aby sa zabránilo nechcenému posunu. Synchronizácia pochybu poskytuje prenos informácií zo senzora do počítača v presných intervaloch, aby sa dosiahla zlepšená odozva a konzistentné sledovanie. Vďaka tejto inteligentnej funkcii bude počítač vždy dostávať najpresnejšie informácie o aktuálnej polohe myši.

Robustné a odolné optické spínače

Bezdrôtové myši tradične používajú nízke napätie na zvýšenie výdrže batérie. Tým sa zvyšuje korozívny účinok na mechanické spínače, čo vedie k zníženiu životnosti myši a zvýšenému riziku nežiaducich kliknutí. Optické spínače Viper Ultimate nevyžadujú fyzický kontakt, aby posielali elektrické signály do počítača. Tieto prepínače sú extrémne rýchle, odolné a ponúkajú rýchlosť a presnosť potrebnú pre kompetitívnu hru.

Majster v ľahkej váhe 

Viper Ultimate, vážiaci 74 gramov, je najľahšou bezdrôtovou eSports myšou od Razer. Myš je navrhnutá pre obe ruky, je ovládaná čo najpohodlnejšie a obstojí v skúške profesionálnych súťaží. Aby sa znížilo trenie je Viper Ultimate vybavený vysoko kvalitným hladkým teflónovým podkladom.

Mimoriadna prispôsobiteľnosť

Pomocou Razer Synapse 3 môžu používatelia priradiť makra a nastaviť ďalšie funkcie jednému z ôsmich programovateľných tlačidiel, ako aj uložiť nastavenia profilu do vnútornej pamäte Viper Ultimate. Zároveň je možné uložiť do pamäte zariadenia až 5 profilov a vlastník myši má prístup k svojim osobným nastaveniam kdekoľvek.

Viper Ultimate je možné zakúpiť s dokom Razer Mouse Dock, ktorý podporuje podsvietenie Razer Chroma RGB so 16,8 miliónmi farebných odtieňov a množstvom svetelných efektov. Nová štandardizovaná dokovacia stanica bude kompatibilná so všetkými nasledujúcimi bezdrôtovými myšami Razer a obsahuje port USB-A, vďaka ktorému môže myš pracovať v káblovom režime s káblovým pripojením Speedflex. 

Vlastnosti:

 • Bezdrôtová technológia HyperSpeed, vrátane 2,4 GHz Dongle
 • Optický senzor so skutočným rozlíšením 20 000 DPI Focus+ a presnosťou 99,6%
 • Zrýchlenie na 650 palcov za sekundu (IPS) / 50 G
 • Pokročilé nastavenie vzdialenosti zdvihu/položenia
 • 8 nezávisle nastaviteľných tlačidiel
 • Optické spínače Razer so životnosťou 70 miliónov kliknutí
 • Obojručný dizajn
 • Nastavenie citlivosti za chodu (predvolené: 400/800/1600/2400/3200)
 • Hybridná zabudovaná a cloudová pamäť (profily 4 + 1)
 • Podpora Razer Synapse 3
 • Podsvietenie Razer Chroma RGB so 16,8 miliónmi farieb a synchronizáciou zariadenia
 • 1,8 m kábel Speedflex na nabíjanie a používanie myši v káblovom režime
 • Kompatibilné s Razer Chroma Charging Dock
 • Výdrž batérie: približne 70 hodín (bez podsvietenia), v závislosti od nastavení
 • Približná veľkosť: 117 mm (dĺžka) x 71 mm (šírka) x 38 mm (výška)
 • Približná hmotnosť: 74 gramov (bez kábla)
 • Xbox One kompatibilná pre základné funkcie 

Cena a dostupnosť: Razer Viper Ultimate & Razer Mouse Dock: 149,99 $ / 159,99 €, Razer Viper Ultimate: 129,99 $ / 139,99 €, Razer Mouse Dock: 49,99 $ / 59,99 EUR. Razer.com a autorizovaní predajcovia - 18. októbra 2019.

Zdroj: Razer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk