Death Stranding a The Last of Us: Part II sa blížia. Využite tak špeciálnu zľavu na nákup Playstation 4

Death Stranding a The Last of Us: Part II sa blížia. Využite tak špeciálnu zľavu na nákup Playstation 4

Akcia nepotrvá dlho, takže neváhajte a využite ju čo najskôr. 

Jeden z najväčších dôvodov, prečo vlastniť Playstation 4 konzolu sú oceňované exkluzivity od Sony štúdií a v najbližšom období sa dočkáme dvoch veľmi očakávaných kúskov v podobe Death Stranding od štúdia Kojima Productions (ten vychádza 8. novembra) a taktiež aj The Last of Us: Part II od tvorcov série Uncharted, štúdia Naughty Dog (táto hra po novom vychádza 29. mája).

Pri tejto príležitosti si pre hráčov, ktorí váhajú nad tým, či sa oplatí kvôli týmto exkluzivitám kúpiť konzola, pripravila spoločnosť Progamingshop špeciálnu akciu, ktorá vám toto rozhodnutie uľahčí. Mnoho balení konzoly si totiž budete môcť od 25. októbra do 4. novembra kúpiť so špeciálnou zľavou.

Asi najlákavejšou ponukou bude konzola Playstation 4 Pro v bielej a v čiernej farbe, ktorej cena bude počas tohto obdobia znížená na 329,99€ (alebo si môžete vybrať bundle s Fortnite, kde dostanete 2000 V Bucks). A ak ste fanúšikmi futbalu, tak vás určite zaujme balíček Pro verzie konzoly s hrou FIFA 20 za 369,99€.

Na suchu však neostala ani menej výkonná, no lacnejšia verzia v podobe klasickej Playstation 4. Tu si pre vás obchod pripravil tri atraktívne balíčky.

Prvým je klasická Playstation 4 s bielym alebo čiernym vyhotovením za 229,99€. Druhým je konzola s 1TB diskom z kolekcie HITS za 289,99€ a posledným kúskom je 1TB verzia Playstation 4 s hrou FIFA 20 a Dualshockom 4 navyše alebo balenie s hrou Crash Team Racing a taktiež Dualshockom 4 navyše za sumu 309,99€.

Nenechajte si tak ujsť najpredávanejšiu konzolu v tejto generácií, ktorá ešte dostane veľmi solídnu nádielku kvalitných hier a exkluzivít.

Zdroj: PR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk