Canon predstavuje kompaktný stolný skener imageFORMULA

Canon predstavuje kompaktný stolný skener imageFORMULA

Prvý kompaktný sieťový stolný skener od Canonu v znamení maximálnej konektivity a variability.

Dve tretiny slovenských firiem pravidelne skenujú dokumenty v rôznych fázach svojho pracovného procesu. Súčasne sa snaží šetriť čas i pracovné sily, hľadajú preto kompaktné zariadenie, ktoré je schopné sa im prispôsobiť. Musí vedieť rýchlo naskenovať všetko od šesťdesiatstránkového balíka rôznych dokumentov z podateľne až po plastové kartičky, alebo dokonca pasy. Spoločnosť Canon na tento vývoj reaguje svojím sieťovým stolným skenerom imageFORMULA DR-S150, ktorý kombinuje vysoko kvalitné farebné skenovanie s možnosťami pripojenia prostredníctvom USB, cez rozhranie Ethernet či bezdrôtovo cez Wi-Fi bez nutnosti použiť počítač.

Výhodou širokej konektivity nového skenera imageFORMULA DR-S150 je možnosť umiestniť zariadenie ľubovoľne v kancelárii bez nutnosti riešiť existujúcu infraštruktúru IT siete. Kompaktné rozmery a pripojenie cez USB, prostredníctvom kábla (Ethernet) alebo bezdrôtovo (Wi-Fi) zabezpečí spoľahlivé a vysoko kvalitné skenovanie naozaj kdekoľvek. Používateľ pritom nepríde ani o pokročilé funkcie, ktoré doteraz zvládali len profesionálne zariadenia.

Spoľahlivosť a flexibilita

Spoločnosť Canon s novým modelom stolného skenera imageFORMULA DR-S150 vsádza na skutočnú spoľahlivosť, ktorá uspokojí aj náročných zákazníkov. Pomáha zabudnúť na hory dokumentov čakajúcich na spracovanie alebo prácu brzdiace chyby pri skenovaní, a to vďaka osvedčenému systému podávania papiera. Jeho základom sú odolné podávacie a separačné valčeky schopné naskenovať naraz až šesťdesiat listov, ale aj plastové a embosované karty až do hrúbky 4 mm, alebo dokonca aj cestovné pasy.

O kvalitu vysokorýchlostného spracovania obrazu sa stará vstavaný procesor DR a aktívny režim pre nastavenie prahových hodnôt (Threshold mode), ktorý pomáha spracovať dôležité informácie a zabezpečuje výnimočnú kvalitu pre správne načítanie informácií. Výsledkom je možnosť plynulejšej práce bez zbytočného zdržania, o čom svedčí výkon až 90 naskenovaných obrázkov za minútu. Nový model imageFORMULA DR-S150 vďaka zvolenej spoľahlivej skenovacej technológii dáva možnosť uspokojiť potreby širšieho spektra zákazníkov – od finančných spoločností cez rad malých a stredných podnikov v rôznych odboroch až po malé či domáce kancelárie.

Jednoduché použitie

Veľký farebný dotykový LCD displej zabezpečuje jednoduché ovládanie, či už stroj využívajú menšie tímy, alebo je umiestnený v domácej kancelárii. Skener DR-S150 podporuje PUSH skenovanie, teda odosielanie dokumentov priamo na špecifické miesto v sieti, bez potreby pripojenia zariadenia k počítaču. Vďaka samostatnému tlačidlu pre skenovanie úloh môže celý tím ľahko využívať prednastavené pracovné procesy k tomu, aby skener dokumenty rýchlo naskenoval a odosielal presne tam, kam ich potrebujete. To všetko navyše s optimalizovanou kvalitou obrazu a pripravené na okamžité ďalšie spracovanie.

Výkonné spracovanie vďaka softvéru

Prvý stolný skener nesúci označenie imageFORMULA DR-S150 disponuje profesionálnym softvérom CaptureOnTouch Pro, ktorý ponúka inteligentné riešenia pre skenovanie a ukladanie obrázkov a dokumentov. Vďaka podpore OCR, rozpoznanie čiarových a 2D kódov pomôže firmám s efektívnejším spracovaním dokumentov od automatizovaného rozdelenia dávok cez pomenovanie dokumentov až po zisťovanie metadát pre ich jednoduché začlenenie do workflow celej firmy.

Zdroj: Canon

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk