Creative uviedol nový model reproduktorov série T

Creative uviedol nový model reproduktorov série T

Creative oznámil uvedenie modelu Creative T100, najnovší prírastok dlhotrvajúcej T – série 2.0 stolných reproduktorových systémov - medzi ktoré patria populárne T20 a T40 – výkonné reproduktory, ktoré zdobia mnoho stolov používateľov.

T100 obsahuje veľa zvukových portov aj napriek minimalistickému rozmeru. Vďaka priestorovému a prirodzenému zvuku vylepšenej technológie BasXPort a podávaného prostredníctvom 2,75” meniča s plným rozsahom so vstavaným digitálnym zosilňovačom budú používatelia hýčkaní krištáľovo čistými vokálmi a bohatými hlbokými tónmi. T100 zachádza ešte ďalej, pre vylepšený zvukový zážitok T100 spája svoj výkon (celkový výkon systému 40 W RMS, vrcholný výkon pri 80 W) s elegantným dizajnom, ktorý zaberá minimálnu plochu na pracovnom stole.

Keďže je zariadenie T100 veľmi univerzálne, ponúka veľa možností pripojenia - Bluetooth 5.0, 3,5 mm AUX-in, optický vstup a prehrávač USB FLAC - všetky sú prístupné pomocou praktického diaľkového ovládača. Svojím spôsobom je to moderná pocta objemným starým Hi-Fi systémom, ktoré boli súčasťou každej domácnosti, ktorá sa perfektne hodí pre dnešných náročných používateľov, ktorí hľadajú na svojom počítači alebo notebooku hviezdny zvukový upgrade.

Cena: Creative T100 je dostupný za 99,99 EUR (bez DPH).

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk