Noctua predstavuje nové ventilátory radu chromax

Noctua predstavuje nové ventilátory radu chromax

Noctua predstavila nové prírastky do svojho radu čiernych chladiacich ventilátorov s možnosťou prispôsobenia farieb.

Nové chromax.black.swap verzie ocenených ventilátorov NF-A20, NF-A12x15, NF-A9, NF-A9x14 a NF-A8, ako aj zodpovedajúce antivibračné doštičky NA-SAVP5 a NA-SAVP6 dávajú zákazníkom možnosť farebne koordinovať ventilátory Noctua 200 mm, slim 120 mm, 92 mm, slim 92 mm a 80 mm s individuálnym dizajnom a obľúbenými farebnými schémami, ako sú celočierna, čierna a biela alebo čierna a červená.

Nové verzie chromax.black.swap NF-A20 PWM, NF-A12x15 PWM, NF-A9 PWM, NF-A9x14 HS-PWM a NF-A8 PWM kombinujú výkon tichého chladenia týchto ocenených modelov s atraktívnym celočiernym dizajnom a balíkom červených, bielych, modrých, zelených, žltých a čiernych antivibračných doštičiek, ktoré umožňujú prispôsobenie farieb ventilátora podľa jednotlivých farebných schém zostavy.

Zatiaľ čo čierny 20 cm NF-A20 je ideálny na tiché chladenie veľkých skríň, ostatné nové modely chromax sú orientované skôr na kompaktné skrine s obmedzeným priestorom: NF-A9 a NF-A8 sú teraz osvedčenými voľbami pokiaľ ide o ventilátori veľkosti 92x25 a 80x25. Zatiaľ čo NF-A9 je tiež vynikajúcou voľbou pre kompaktné CPU chladiče ako sú NH-U9S alebo NH-D9L, slim 12cm NF-A12x15 a slim 9cm NF-A9x14 sú ideálne na použitie s nízkoúrovňovými chladičmi ako série Noctua NH-L12S alebo NH-L9. Okrem toho sa oba stali populárnymi možnosťami pri použití s radiátormi na vodné chladenie kde je nedostatok miesta a 25mm jednotky by sa tam nezmestili.

Rovnako ako predtým vydané ventilátory radu chromax 120 a 140 mm, aj nové verzie chromax.black.swap NF-A20, NF-A9 a NF-A8 obsahujú vymeniteľné silikónové antivibračné podložky na prispôsobenie farieb. Spolu so 4 bielymi, červenými, modrými, zelenými, žltými a 8 čiernymi môžu byť ventilátori prispôsobené farebným schémam zostavy. Dodatočné sady podložiek NA-AVP6 (pre NF-A20) a NA-AVP5 (pre NF-A9 a NF-A8) na vybavenie oboch strán je možné zakúpiť samostatne. Naproti tomu dva slim modely, NF-A12x15 a NF-A9x14, majú samolepiace podložky a obsahujú 8 z každej farby, takže obe strany ventilátora môžu byť vybavené akoukoľvek farbou. Pre ďalšie prispôsobenie je k dispozícii samostatne celý rad príslušenstva, ako sú farebné káble a antivibračné držiaky.

Nové ventilátory chromax.black.swap majú dôveryhodné ložisko SSO2 prvotriednej kvality, viac ako 150 000 hodín strednej doby medzi poruchami a 6-ročnú záruku výrobcu.

Zdroj: Noctua

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk