motorola prináša novú vyklápačku s flexibilným displejom

motorola prináša novú vyklápačku s flexibilným displejom

Nový motorola razr je úplne prvým vyklápacím smartfónom s flexibilným displejom, ktorý sa neuveriteľne dokáže celý zložiť a okamžite tak prináša známy, no úplne jedinečný mobilný používateľský zážitok.

Motorola vyvinula a testovala viac ako 20 rôznych prototypov v počiatočných fázach spotrebiteľského výskumu. Ako sa ukázalo, dokonalým riešením bol véčkový dizajn, ktorý všetci poznáme a milujeme. Zaoberá sa skutočnými spotrebiteľskými problémami, prenosnosťou, bez toho, aby to ohrozilo zážitok z veľkej obrazovky, ktorý si zákazníci veľmi cenia.

Motorola razr prináša do smartfónov štýl a vyhotovenie v novom smere. Vyhotovenie z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a 3D Gorilla Glass, vytvára ochrannú vonkajšiu škrupinu, ktorá sa príjemne drží. Rovnako ako pôvodný model RAZR, aj nový motorola razr je tenký a elegantný, pričom sa vyhýba výraznému kontrastu vo farbách a materiáloch, aby nedošlo k narušeniu plynulého dizajnu.

Počas vývoja razr, keď nám v ceste stáli limity dostupnej technológie, sme si vytvorili vlastnú cestu. Navrhli sme priemyselne prvý, patentom chránený pánt bez medzery, ktorý umožňuje, aby zostali obe strany prispôsobeného polymérového flexibilného zobrazovacieho systému po zatvorení dokonale zarovnané a chráni displej pred úlomkami a prachom; antény sme prepracovali tak, aby sa zmestili do priestoru dvakrát menšieho ako majú súčasné smartfóny; zariadenie sme pokryli vrstvou, ktorá je odolná voči vode a poskytuje ochranu voči postriekaniu 1. S týmto prelomovým inžinierskym prístupom a dizajnom uvádzame ďalšiu fázu mobility.

Keď sa smartfóny zväčšujú a zväčšujú, razr sa stáva kompaktným. Ak potrebujete dokonalejší zážitok, 6,2-palcový displej Flex View s pomerom strán 21: 9 ponúka funkcie, na ktoré ste zvyknutí. Keď je čas ísť, jednoducho zložte razr a vychutnajte si jeho elegantný, prenosný dizajn, ktorý vďaka ideálnej veľkosti vkĺzne do vrecka.

Na externom 2,7-palcovom interaktívnom displeji Quick View modelu razr, môžete pracovať s dôležitými informáciami na cestách, môžete zostať jednoducho v kontakte a byť prítomný v danom okamihu. Môžete uskutočňovať hovory, odpovedať na správy, platiť klepnutím, ovládať hudbu, robiť úžasné selfies, používať Google asistenta a pristupovať k prispôsobeným nastaveniam, ako je napríklad zapnutie alebo vypnutie Bluetooth, Wi-Fi, hotspotu a ďalších a to všetko bez toho, aby ste kedykoľvek otvorili váš telefón.

Dostupnosť: Nový motorola razr bude od decembra k dispozícii na vybraných trhoch v celej Európe.

Zdroj: motorola

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk