Xbox One lacnejší ako kedykoľvek predtým – využite obrovské zľavy

Xbox One lacnejší ako kedykoľvek predtým – využite obrovské zľavy

Ponuka je však limitovaná, takže sa poponáhľajte.

Asi nikto nečakal, že mesiac november sa na Slovensku zaobíde bez výrazných zliav prakticky na všetko. Podobne, ako v zahraničí, aj u nás sme si adoptovali rôzne výpredaje, kde viete získať zaujímavé produkty za skvelé ceny. A rovnaký princíp platí aj pre herné konzoly.

Obchod ProGamingShop tak ponúka obrovské zľavy na herné konzoly Xbox One a príslušenstvo ku konzolám. A vyberie si skutočne každý.

Ak vás už napríklad netrápia fyzické verzie hier, tak môžete siahnuť po konzole Xbox One S All-Digital s 1TB diskom za 149,99€. K tomu navyše dostanete hry Fortnite, Minecraft, Sea of Thieves a Gears of War 4, takže sa budete mať čo hrať.

Ak však stále prahnete po diskových verziách hier, je tu pre vás klasický Xbox One S s 1TB diskom v rôznych bundloch, napríklad aj s novinkou Star Wars Jedi: Fallen Order sa cenu 199,99€. Alebo napríklad môžete siahnuť po konzole s Battlefield 5 a NHL 20 za 224,99€

Ak ste však fanúšikmi 4K hrania a obrovského výkonu, tak vás potešia aj zľavy na najvýkonnejšiu konzolu na svete, Xbox One X. Tú nájdete v balíčkoch s rôznymi hrami od ceny 349,99€, čo je oproti bežnej cene zľava 150€.

K dispozícii sú aj rôzne ovládače, ktoré začínajú na cene 37,99€, takže výber je len a len na vás.

Zdroj: PR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk