Playstation 4 konzoly a hry za bezkonkurenčné ceny! Black Friday výpredaje sú tu!

Playstation 4 konzoly a hry za bezkonkurenčné ceny! Black Friday výpredaje sú tu!

Teraz je ten najlepší čas na nákup.

Ak ste doteraz váhali s kúpou Playstation 4 konzoly, no vždy ste nad ňou poškuľovali, tak asi neexistuje lepšia príležitosť na kúpu konzoly, ako teraz. A prakticky nezáleží na tom, či chcete klasickú verziu, Pro verziu, VR kit alebo chcete doplniť svoju zbierku hier. Určite si svoje nájde každý fanúšik modrého tábora.

Obchod Progamingshop totiž v spolupráci so Sony rozbehol svoj Black Friday výpredaj a všetko to začína klasickou verziou Playstation 4 konzoly s 500GB diskom, ktorú si môžete kúpiť za 199,99€. A ak si vyberiete správny balíček, môžete sa dočkať aj prekvapenia v podobe Fortnite V Bucks. Ak sa vám však 500GB disku máli, tak môžete siahnuť po 1TB edícii, ktoré začínajú na cene 269,99€ a môžete k nej získať hry ako Horizon: Zero Dawn, Uncharted 4, The Last of Us: Remastered, alebo Marvel’s Spider-Man.

Keď však preferujete väčšie rozlíšenie v hrách, tak vás určite zaujmú Pro verzie konzol, ktoré začínajú na sume 299,99€ a dokonca si môžete zvoliť aj bundle s hrou Death Stranding, FIFA 20 alebo Call of Duty: Modern Warfare.

Fanúšikov VR technológií určite zaujme Sony Playstation VR V2 s balíčkom piatich hier za 204,99€.

A ak si chcete doplniť zbierku hier, tak exkluzivity v podobe God of War, Horizon: Zero Dawn Compete Edition, Uncharted: Lost Legacy a ďalšie sú dostupné za akciovú cenu 14,99€ a hry ako Bloodborne a Uncharted 4 kúpite dokonca za 9,99€.

Ku každej z týchto hier navyše získate Magazín Playstation zdarma a ak siahnete po konzole, tak sa môžete tešiť na tričko Playstation.

Zdroj: PR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk