Odolný a rýchly SanDisk Extreme PRO Portable SSD mieri na slovenský trh

Odolný a rýchly SanDisk Extreme PRO Portable SSD mieri na slovenský trh

Prenosný SSD disk SanDisk Extreme PRO Portable SSD využíva vlastnú firemnú technológiu NVMe k dramatickému zvýšeniu prenosových rýchlostí až na 1 050 MB, ktoré umožnia rýchlejšie presúvať súbory a upravovať ich priamo na disku. Odolné puzdro pomáha chrániť digitálny obsah všade na cestách. Disk je dostupný v kapacite až 2 TB a je kompatibilný so zariadeniami PC alebo Mac. K dispozícii je pripojenie USB konektoru typu C alebo A.

SanDisk Extreme PRO využíva vlastnú bleskovo rýchlu technológiu NVMe k dramatickému zvýšeniu prenosových rýchlostí až na 1 050 MB/s a plne využíva rozhranie USB 3.1 druhej generácie. Takže je možné upravovať súbory priamo na disku. To šetrí nie len čas ale aj kapacitu disku v počítači.

Odolná konštrukcia s telom z hliníku chráni jadro SSD disku a odvádza teplo. Plášť z pevného silikónového kaučuku navyše zvyšuje odolnosť voči nárazu a krytie IP55 sa postará o odolnosť voči vode a prachu. Malé a ľahké prevedenie disku SanDisk Extreme PRO Portable SSD znamená, že mať svoj obsah pri sebe na cestách po meste alebo do zahraničia nemôže byť jednoduchšie. Externý disk spolupracuje s počítačmi PC aj Mac hneď po vybalení a je možné ho pripojiť pomocou konektorov USB typu C a A. To uľahčuje zahájenie práce a jej pokračovanie takmer vo všetkých situáciách.

Cena a dostupnosť: SanDisk Extreme PRO Portable SSD je dodávaný v troch kapacitách. Pri kapacite 500 GB ceny začínajú na 134 EUR vrátane DPH.

Špecifikácie:

  • Kapacita 500 GB/ 1 TB / 2 TB
  • Rozhranie: USB 3.1 2. generácie
  • Konektor: USB-C
  • Kompatibilita: Počítače PC a Mac – žiadne ovládače nie sú potrebné
  • Kompatibilný so systémami Windows 10, Windows 8, Windows 7 a Mac OS 10.9+
  • Rozmery: 110,26 mm × 57,34 mm × 10,22 mm
  • Rýchlosť sekvenčného čítania: 1050 MB/s
Zdroj: SanDisk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk