Prvá samočistiaca fľaša prichádza na slovenský trh

Prvá samočistiaca fľaša prichádza na slovenský trh

Mahaton využíva jednoduché technologické riešenie, ktoré prostredníctvom UV-C LED technológie vodu bezpečne nechemicky vyčistí a udrží pred vznikom nebezpečných organizmov a nežiaducich odórov.

Túto smart fľašu tak nie je potrebné čistiť a zároveň ochráni pred rizikom nákazy z pitia vody.

Čistá a pitná voda by nemala byť privilégiom, ale základným právom. Práve preto prišiel Mahaton s riešením, ktoré prostredníctvom zabudovanej UV-C LED diódy v uzávere fľaše dokáže zbaviť vodu nepríjemných odórov a nebezpečných baktérií a mikroorganizmov, pričom efektivita tohto nechemického riešenia je až 99,99 %. Všetci vieme, ako je čistá pitná voda dôležitá pre náš život. Keďže nie každý zdroj je v dnešnom svete, a tiež na Slovensku, na 100 % spoľahlivý, prinášame na trh jedinečné riešenie - fľašu, ktorá využíva patentovanú technológiu UV-C LED diódy na čistenie, resp. dezinfekciu vody. Vďaka tomu je tak možné si do tejto vodeodolnej fľašky nabrať vodu prakticky z akéhokoľvek zdroja vody a za krátkych 90 sekúnd z nej urobiť pitnú, zdravotne nezávadnú vodu zbavenú nebezpečných mikroorganizmov.

Michal Krajčír, distribútor smart fľašiek značky Mahaton na slovenskom trhu

Smart fľaša Mahaton bola testovaná a získala certifikáty americkej FDA, európskych CE, SGS (a ďalšie) s úspešným preukázaním, že výrobok dokáže v uvedenom čase (90 sek.) zneškodniť s úspešnosťou až 99,99 % škodlivých baktérií, ako napr. e.coli, listéria, stafylokok, salmonela či baktérie spôsobujúce dyzentériu, tetanus, turbekulózu, apod. Fľaša sa navyše nabíja bezdrôtovo a ovládanie prebieha pomocou dotykovej plochy na vrchnej strane uzáveru, takže je kompletne vodeodolná a umývateľná pod vodou. Zabudovaná batéria fľašky vydrží na jedno nabitie minimálne 3 týždne (pri štyroch dezinfekčných cykloch denne).

Novinku je možné zakúpiť už dnes za 69 eur online na www.mahaton.sk, neskôr sa výrobok dostane aj do ďalších vybraných internetových a kamenných obchodov.

Zdroj: Mahaton

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk