Creative posúva hranice s novou zvukovou kartou Sound BlasterX AE-5 Plus

Creative posúva hranice s novou zvukovou kartou Sound BlasterX AE-5 Plus

Creative Technology rozšírila svoje herné zvukové portfólio na PC vydaním zvukovej karty Sound BlasterX AE-5 Plus, vylepšenej verzie pôvodnej zvukovej karty Sound BlasterX AE-5, s dokonalejším priestorovým zvukom, ktorý nielenže splní, ale dokonca predčí očakávania PC herných nadšencov.

Slávny Sound BlasterX AE-5 bol dvojnásobne ocenený ako CES 2018 Innovation Awards v kategóriách „Počítačový hardware a komponenty“ a „Počítačové príslušenstvo“. Podporovaný dlhou tradíciou technológie spracovania zvuku Sound Blaster, ako napríklad oceneným Xamp, diskrétnym slúchadlovým zosilňovačom s bi-amp technológiou, napájaný 122 dB 32-bit / 384 kHz ESS SABRE32 DAC, bol prvou zvukovou kartou na svete s integrovaným systémom osvetlenia RGB. 

Teraz, s podporou Dolby Digital Live a kódovania Connect, Sound BlasterX AE-5 Plus poskytuje viac možností externým zvukovým zariadeniam, čím poskytuje ešte lepší zážitok z hry ako predtým. Spolu s existujúcou AE-5 bola aktualizovaná najnovším softvérom Sound Blaster Command, ktorý obsahuje užívateľsky prívetivé rozhranie. Ako čerešnička na torte je atraktívna cenovka, ktorá má pre milovníkov počítačových hier nezanedbateľný význam.

Cena a dostupnosť: Cena Sound BlasterX AE-5 Plus je 150 EUR a je k dispozícii na https://us.creative.com/p/sound-cards/sound-blasterx-ae-5-plus.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk