SteelSeries prináša Nimbus+ Wireless: Bezdrôtový gamepad pre Apple

SteelSeries prináša Nimbus+ Wireless: Bezdrôtový gamepad pre Apple

SteelSeries Nimbus+ Wireless je postavený na základoch uznávaného predchodcu Nimbus a prináša kvalitné ovládanie pre hranie na zariadeniach Apple.

Bezdrôtový gamepad pridáva rad nových funkcií, ako sú klikateľné joysticky, nové spínače využívajúce "Hall effect" a predĺžená výdrž batérie na 50 hodín hrania. K ovládaču je dodávaný špeciálny držiak Nimbus+ iPhone umožňujúce uchytiť zariadenie priamo k ovládaču.

SteelSeries Nimbus+ je navrhnutý pre hranie na zariadeniach Apple a posúva ho na novú úroveň. Prináša konzolovú kvalitu ovládania používateľom iPhone, iPad, iPod touch, Mac a Apple TV. Ponúka ergonomický dizajn, vysoko citlivé spínače a bohatú konektivitu.

Nimbus+ spĺňa štandardy Apple PFI pre bezdrôtovú konektivitu a párovanie. Plne využíva funkcií dostupných PFI herným ovládačom vrátane prehľadu podporovaných hier a optimalizovaným mapovaním tlačidiel pre vynikajúci herný zážitok, ovládanie a rýchle opätovné pripojenie. Nový gamepad pokračuje v stopách najpredávanejšieho mobilného herného ovládača Nimbus, ktorý stanovil štandardy kvality a výkonu. 

Cena a dostupnosť: SteelSeries Nimbus+ je aktuálne ponúkaný za cenu 79,99 euro prostredníctvom webu www.apple.com, od 26. mája 2020 bude k dispozícii aj na stránkach www.steelseries.com.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk