SteelSeries uvádza headset Arctis 1 Wireless pre Xbox

SteelSeries uvádza headset Arctis 1 Wireless pre Xbox

Prvýkrát bol odhalený ako súčasť limitovanej edície produktov s motívmi Cyberpunk. Nový headset stavia na základoch uznávaného modelu Arctis 1 Wireless a pridáva podporu bezdrôtového pripojenia pre Xbox v rámci USB-C adaptéra.

Multiplatformový herný headset s unikátnym USB-C adaptérom bude tiež plne kompatibilný s Xbox Series X. SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je bezdrôtový headset 4 v 1 zakladajúci sa na pôvodnom modeli Arctis 1 Wireless s USB-C pripojením. Nový adaptér umožňuje prepnutie na podporu Xbox pripojenia, resp. ďalších platforiem s USB-C konektorom. Využíva overenú bezstratovú 2,4GHz technológiu prenosu s ultra nízkou odozvou. Možno ho pripojiť ku konzolám Xbox, PS4, Nintendo Switch, k počítaču aj zariadeniam s operačným systémom Android. K dispozícii je tiež klasický 3,5 mm jack konektor.

Elegantný, nízkoprofilový dizajn a odnímateľný mikrofón robia z headsetu Arctis 1 Wireless tiež štýlové slúchadlá na cesty, zatiaľ čo si zachovávajú rovnako výkonné meniče ako oceňovaný model Arctis 9X. Kvalitný ClearCast mikrofón pre prirodzený a čistý zvuk je vybavený aj redukciou okolitého hluku. Na rozdiel od modelov Arctis 3, 5, 7 a 9X nie je zaťahovací, ale kompletne odnímateľný. Headset Arctis 1 Wireless for Xbox sa vzdáva ikonickej flexibilnej čelenky v prospech nízkoprofilového riešenia. Naopak zostávajú pohodlné náušníky z Airweave tkaniny a pevná železná konštrukcia slúžiaca ako slider pre nastavenie veľkosti hlavového mostu.

Cena: SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je teraz k dispozícii za 119,99 euro s DPH vrátane prepravy prostredníctvom SteelSeries.com.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk