Creative uviedol na trh svoj najlepší herný headset: SXFI GAMER

Creative uviedol na trh svoj najlepší herný headset: SXFI GAMER

Ultra realistický holografický zvuk Super X-Fi Gen2 nastavený tak, aby ohúril úplne novým režimom BATTLE a mikrofónom CommanderMic.

Herné zvuky ako nikdy predtým

Po získaní 23 ocenení Best-of-Show v posledných dvoch ročníkoch CES 2019-2020 boli používatelia a kritici unesení realizmom novej generácie holografie slúchadiel Super X-Fi. Od začiatku tohto roka boli produkty Super X-Fi aktualizované na Gen2, vylepšenú a rozšírenú verziu Super X-Fi, ktorá obsahuje kľúčové vylepšenia, ako je vyššia presnosť pri prispôsobovaní zvukového profilu používateľa, podrobnejšiu konfiguráciu priestorového zvuku, lepšie umiestnenie zvuku a vernosť reprodukcie.

SXFI GAMER zahŕňa všetky tieto prvky a ide ešte o krok ďalej s režimom BATTLE, špeciálne navrhnutým zvukovým profilom, ktorý optimalizuje Super X-Fi tak, aby sa perfektne hodil pre FPS hry - zobrazovanie prostredia, zvukové signály, projekcia vzdialenosti a smerovosť sú vylepšené o bezprecedentnú úroveň presnosti v prospech hráča pri zachovaní podstaty oceňovaného holografického zvukového zážitku.

Vyzerajte, cíťte a hovorte ako profesionálny hráč

Okrem kvality zvuku ostrostrelca, SXFI GAMER fungujú rôznymi spôsobmi v prospech hráča. Mikrofón CommanderMic debutuje v úplne novom akustickom dizajne, ktorý obsahuje integrovaný pop filter. Pýši sa najnovšou technológiou pre mikrofón SXFI inPerson, ktorá využíva špeciálny algoritmus na vylepšenie zachytávania reči a zároveň účinne potláča okolitý hluk.

SXFI GAMER tiež vylepšujú hru pomocou svojho na mieru navrhnutého USB kábla Kevlar, jeho pevnosť a odolnosť zabezpečujú vysokorýchlostný prenos údajov a tým poskytujú maximálny potenciál pre hranie hier. Nový dizajn osvetlenia RGB na náušníkoch, ktorý umožňuje používateľom prispôsobiť si bojové vylepšenia s výberom 16,7 milióna farieb, poskytuje posledný krok pre útok SXFI GAMER na herné headsety.

Cena a dostupnosť: Cena SXFI GAMER je 129,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk