Death Stranding si zahráte už aj na smartfóne

Death Stranding si zahráte už aj na smartfóne

Titul dostáva podporu na streamovacej službe GeForce NOW

Nie je tomu tak dávno, čo celý internet žil hrou Death Stranding. Akoby sa tento hype train vrátil a celý týždeň sa opäť nesie v znamení vizionárskeho počinu z dielne Kojima Productions. V utotok(14. júla) sme sa dočkali vydania PC verzie tejto časovej exkluzivity pre PS4 a v hodnoteniach sa jej vôbec nedarí zle, ale o tom sme vás už informovali. Vo štvrtok nás zasiahla ďalšia pozitívna správa z tohto prostredia a to, že hra dostáva podporu „Game Ready“ na streamovacej službe GeForce NOW.

V praxi to znamená asi toľko, že hru musíte vlastniť buď na Epicu alebo na Steame a v GeForce NOW si ju môžete zahrať na vašom kancelárskom laptope alebo dokonca aj na smartfónoch s pripojeným gamepadom. Hra prichádza aj so sľubným DLSS 2.0, o ktorom vám už pripravujeme samostatný článok, ktorý si budete môcť prečítať v deň vydania recenzie na PC verziu Death Stranding.

Táto informácia je naozaj pre každého, pretože spomínaná služba má aj svoju bezplatnú variantu, stačí vám len dobré pripojenie na internet. Navyše ak disponujete dobrým pripojením, môžete si službu predplatiť za 5,49€ na mesiac, nakoľko teraz prebieha akcia na predplatné.

 

Vyzerá to tak, že s touto službou to tvorcovia myslia vážne. Okrem Death Stranding sme sa vo štvrtok dočkali aj iných hier s podporou Game Ready. Ďalším zvučným menom je Hyper Scape, kde len nedávno oznámili open betu a vy si ju tak môžete vyskúšať bez potreby silného stroja. Jedná sa o futuristický počin z dielne Ubisoftu, pri ktorom sa štúdio snaží presadiť medzi battle royale titulmy. Do zoznamu hier sa pripája aj Surviving Mars v rámci Epic Store a vracia sa aj Albion Online.

Spoločnosť Nvidia dokonca prisľubuje, že sa budú snažiť o pridávanie tých hier do služby GeForce Now, ktoré ponúkne Epic Store zadarmo. Tento týždeň už prebiehajú práce na Torchlight 2. Nvidia ďalej pripomína štvrtok, kedy by sme sa mali dočkať ďalších oznámených hier pre ich službu a vyzerá to tak, že štvrtky si môžeme zapísať do svojich kalendárov ako deň, kedy Nvidia oznamuje pridané tituly do portfólia hier GeForce NOW.

A ešte citácia na záver:

„Game Ready na GeForce NOW znamená, že hráči mohou své oblíbené hry spustit téměř ihned bez zdlouhavé instalace a užívat si hraní v cloudu, které je optimalizováno pro skvělý zážitek. Využívá výhod Game Ready ovladačů pro lepší výkon a nabízí okamžité updaty. Pokud hry podporují RTX, mohou se uživatelé těšit také na skvěle vypadající grafiku s ray tracingovými efekty.“

Nvidia PR & Marketing Consultant
Zdroj: ts

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk